reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Super, że wszystko w porządku :) tylko juz sie nie przemeczaj więcej ;)

Dziewczyny wy tak wszystkie piszecie o tych mdlosciach, dolegliwosciach, a u mnie nic, cisza. Jem wszystko normalnie, zapachy mnie nie drażnią, jedynie czuje sie troche ociezala i ospala, a tak to nic. Nawet piersi bez zmian. Czekam na tą betę jak na zbawienie...

@Stelka38 jak u Ciebie? Plemienia przeszły?
Ja mam zupełnie tak samo jak Ty, tylko spać się chce i ten brzuch od czasu do czasu boli
 
reklama
@Moni2791 a w którym dokładnie tygodniu jestes? U mnie wg kalkulatora 4tc+4d
W sumie jest jeszcze wczesnie jak tak teraz myślę :)
 
Super, że wszystko w porządku :) tylko juz sie nie przemeczaj więcej ;)

Dziewczyny wy tak wszystkie piszecie o tych mdlosciach, dolegliwosciach, a u mnie nic, cisza. Jem wszystko normalnie, zapachy mnie nie drażnią, jedynie czuje sie troche ociezala i ospala, a tak to nic. Nawet piersi bez zmian. Czekam na tą betę jak na zbawienie...

@Stelka38 jak u Ciebie? Plemienia przeszły?
Dziękuję, rano jeszcze troszkę było. Staram się czymś zająć i nie myśleć. W czwartek na USG mam nadzieję, że się sprawa wyjaśni :-)
 
Cześć dziewczyny! Jestem po badaniu. Z dzidziusiem wszystko dobrze. Wychodzimy dzisiaj do domu :)

Super, że wszystko ok:)

U mnie mdłości dalej występują, ból piersi raz większy raz mniejszy. Odrzuciło mnie od kawy, za to jem teraz wszystko co kwaśne, kapustę kiszoną, ogórki kiszone, masakra:-D
 
A ja czekałam w tym tygodniu na mdłości a tu dalej nic. Wczoraj za to odrzuciło mnie od kanapki z szynką, jakby była jakaś zepsuta czy coś, nigdy tak nie miałam. Ale podobno każda ciąża inna, a może to znak na dziewczynkę;)
 
reklama
Do góry