reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Oj 12 h to bym chyba nie wytrzymała, mnie mdłości od rana męczą i 8 h w pracy siedzę a wydaje mi się, że to cała wieczność także po części chociaż wiem co czujesz, oby Ci się poprawiło, mi np trochę pomaga sucha bułka mleczna i kefir naturalny..
Oj jakbym tak kefir wypiła z rana to już do wieczora z toalety nie zejde [emoji16]
 
Ja mam dzisiaj kiepski dzień od rana, od 5 jakaś biegunka i brzuch boli, teraz na wymioty bierze, ale nie ma czym, więc męczarnia jeszcze większa. I na wadze kolejne -0.5kg [emoji853]
I na 12h do pracy dzisiaj [emoji853]
Nawet włosów nie mam siły myć, dobrze, że stworzyli suche szampony [emoji28]
Ale potem 3 dni wolnego, to mnie motywuje.
A nie lepiej by było Ci iść na L4 już?
 
Nie wiedziałam że z tytułu rodziny wielodzietnej przysługuje coś więcej niż karta dużej rodziny. A możesz coś bliżej napisać?
Ja też nie wiedziałam pani mi powiedziała jak wypełniam dokumenty do becikowego itd. To jest jakieś 90zl miesięcznie. A nad karta dużej rodziny się właśnie zastanawialam ale nie bardzo wiem co z czym się je. Ty może się orientujesz?
 
Dziewczyny mdłości nadal trzymają,czasem to i po południu zwymiotuje czuje jak jedzenie mi do gardła podchodzi.ale jesczze z tydzień temu czułam jakieś pokluwania w brzuchu a teraz praktycznie nic,coś sporadycznie.schizuje
 
A nie lepiej by było Ci iść na L4 już?
Do tej pory czułam sie bardzo dobrze. Mam nadzieje ze to jednorazowa akcja [emoji4]
No i ja to z tych co w domu nie wysiedzą [emoji16] pracujac mam super premie, a tak goła najniższa no i chcemy do mojej siostry do Włoch jechać w sierpniu, a nie chce na l4 jechać za granice. Lekarz mówi, że poki co nie widzi przeciwskazań, więc jeszcze popracuje [emoji4] ale jak bede sie źle czuła to nie mam zamiaru się katować nie nie.
Czekam na szefa aż przyjedzie bo w końcu muszę mu powiedzieć w ogole. Wiecie ja mam tam umowe od 1.5miesiaca i nie oczekuje, że będzie przeszczęśliwy. Ale no takie życie [emoji16]
 
Ja też nie wiedziałam pani mi powiedziała jak wypełniam dokumenty do becikowego itd. To jest jakieś 90zl miesięcznie. A nad karta dużej rodziny się właśnie zastanawialam ale nie bardzo wiem co z czym się je. Ty może się orientujesz?
Czy mogę prosić do ciebie o jakiś namiar na priv mail /FB cokolwiek ? :-) odezwałabym się do ciebie bo podobna sytuacja [emoji3]
 
reklama
Do góry