reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Masz jakąś infekcję pęcherza na pewno. Pewnie na antybiotyk, dodatkowo możesz wspomóc się rumiankiem, żurawiną, czosnek i chrzan przenikają wszędzie więc jak lubisz to można.
Na krew mięso czerwone dużo, pietrucha nać, zielone warzywa typu szpinak, brokuł, pełnoziarniste pieczywo jeśli możesz- płatki owsiane są super. No i raczej z musu żelazo i jakies suple dobre z kompleksem wit b myślę.
No właśnie byłam z tymi wynikami i lekarz nic mi nie powiedział na te bakterie w moczu i nie zapisał nic na to.
 
reklama
Ja nawet nie wchodzę na swoją wagę nie chce się dołować [emoji28]Na ostatniej wizycie to było ponad 3tyg temu ważyłam kg do przodu od tego czasu sobie trochę pofolgowałam+zero aktywności fizycznej ,więc napewno waga będzie o przynajmniej 2kg wyższa ,ale akurat dzisiaj mnie waga nie ruszy to najmniejsze zmartwienie bo jestem skupiona na maleństwu mam nadzieję że jest wszystko wporzadku [emoji173]
Ale masz jakieś przeciwskazania do ćwiczeń? Ja powolutku próbuje, daleko mi do wyczynów sprzed ciąży ale dobre i trochę[emoji3].
 
No właśnie byłam z tymi wynikami i lekarz nic mi nie powiedział na te bakterie w moczu i nie zapisał nic na to.
No nie wiem, może idź do innego. Ciąża ciążą ale wolałabym celować co najmniej w średnią dla widełek. W końcu tworzenie nowego życia to wysiłek dla organizmu, potem poród, połóg i równoległa opieka. Lepiej mieć silniejszy sprzęt na ten czas- w sensie ciało.
 
Też miałam bakterie w moczu i lekarz też nic nie powiedział, przy kolejnym badaniu moczu tych bakterii nie było także nie wiem o co chodziło
Chodzi o to jak próbkę moczu się pobiera.u mnie tez zawsze są bakterie,raz liczne raz nie. Z tego co wiem to leukocyty w moczu to jakaś poważniejsza infekcja. Skoro lekarz nic nie przepisuje to tak musi być[emoji6]
 
Myślę że nie będę miała problemów ,dzisiaj mam zamiar zapytać lekarza [emoji16]Chodzisz na jakiś fitness?
Nie, w okolicy są tylko jedne zajęcia dla ciężarnych ale dopiero od września. Wzmacniająco rozciągające cokolwiek to znaczy więc pewnie jakiś łamany jogo pilates.
W domu mam wiosła które wcześniej strasznie maltretowałam- obok roweru- więc teraz tak delikatnie powolutku minimum minima[emoji3] badam granice.
 
Co do moczu , bardzo wazne jest jak pobieracie próbkę .. koniecznie pierwszy i ze środkowego strumienia. Często Własnie te bakterie są związane ze tym ,że źle to wszystko zostało przeprowadzone [emoji6] natomiast jeśli powtarza się sytuacja to trzeba przypilnować lekarza, ja w pierwszej ciąży miałam złe wyniki od drugiego trymestru i tak sie to ciągnęło , aż w końcu w trzecim trymestrze wylądowałam na patologii i musiałam leżec i brać antybiotyk dozylnio .
 
reklama
Do góry