reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale po wizycie poszłam do siostry zagadaliśmy się i dopiero niedawno wróciłam, dziękuję za wszystkie kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
Wszystko jest dobrze i na 100% będzie syn! Jestem w siódmym niebie [emoji7][emoji7][emoji7]Lekarz musiał zrobić USG dopochwowe żeby sprawdzić czy nie skraca mi się szyjka i wtedy na pierwszym miejscu ukazał się siusiak ,więc tu nie ma wątpliwości [emoji846]Dzisiaj miałam robione USG na takim lepszym sprzęcie więc wszystko było widać perfekcyjnie,badał go bardzo dokładnie ale nie mówił jakie wymiary a ja się nie pytałam bo byłam wpatrzona w mojego małego mężczyznę [emoji1]Pierwszy raz był zemną mąż i jestem wzruszona, nigdy nie widziałam u niego takiego stresu i jakby dumy ,niewiem jak to opisać ale to był najpiękniejszy dzień w moim życiu [emoji7]

Jeżeli o mnie chodzi z szyjką wszystko wporzadku ,powiedział że jest trochę skrzywiona ale to nic groźnego, kazał brać mi magnez [emoji6]Na plusie tylko 1.3kg więc spoko a no i ze względu na kołatania serca mam się udać w połowie ciąży do kardiologa sprawdzić czy to nie jest nic groźnego [emoji846] Zobacz załącznik 884701Zobacz załącznik 884702
Super [emoji7] gratulacje [emoji7]
 
reklama
18+5 .Pozdrawiam z wakacji. Wczoraj wybrałam się na wycieczkę autokarem łącznie 600 km i okazuje się że nasze Polskie drogi sa super, tutaj tak mnie wytrzęsło że aż się martwiłam czy wszystko będzie ok. Nie polecam wycieczek autokarowych w nieznane. Już chyba lepiej byłoby iść na spływ kajakiem górska rzekaZobacz załącznik 884801
Dziewczyny Wy narzekanie, że ciąży u Was nie widać? To popatrzcie na to. Dziś 16+6, zdjęcie robione godzinę temu Zobacz załącznik 884810
Sorry za mało wyjściowy strój, ale jestem u rodziców, a upał nieziemski...
Zobacz załącznik 884819
Zazdroszczę bratowej ;)



@Milkchocolate kciuki za wizytę [emoji110]



Jaki ładny domek[emoji7] na pewno wszystko będzie dobrze, nie martw się. Jednak nie zazdroszczę :/

Ładne macie brzuszki dziewczyny :-)
Kropka faktycznie brzusio duży, ciekawe jaki będzie na końcówce

A u mnie tak :-)
Zobacz załącznik 884826
I to pierwsza ciąża..
U mnie tez 18+1 :)Zobacz załącznik 884828

@Dariana A co masz za fajna apke do zdjęć??
Same piękne domki [emoji7] kropka faktycznie pobiłaś nas wszystkie [emoji1] MojrAnka widać że lubisz ćwiczyć, super sylwetka [emoji4] ja swoje zdjęcie wstawiam dziś rano na wątku brzuszki styczniowek więc mój przyrost można tam obejrzeć jak macie ochotę [emoji12]
 
Przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale po wizycie poszłam do siostry zagadaliśmy się i dopiero niedawno wróciłam, dziękuję za wszystkie kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
Wszystko jest dobrze i na 100% będzie syn! Jestem w siódmym niebie [emoji7][emoji7][emoji7]Lekarz musiał zrobić USG dopochwowe żeby sprawdzić czy nie skraca mi się szyjka i wtedy na pierwszym miejscu ukazał się siusiak ,więc tu nie ma wątpliwości [emoji846]Dzisiaj miałam robione USG na takim lepszym sprzęcie więc wszystko było widać perfekcyjnie,badał go bardzo dokładnie ale nie mówił jakie wymiary a ja się nie pytałam bo byłam wpatrzona w mojego małego mężczyznę [emoji1]Pierwszy raz był zemną mąż i jestem wzruszona, nigdy nie widziałam u niego takiego stresu i jakby dumy ,niewiem jak to opisać ale to był najpiękniejszy dzień w moim życiu [emoji7]

Jeżeli o mnie chodzi z szyjką wszystko wporzadku ,powiedział że jest trochę skrzywiona ale to nic groźnego, kazał brać mi magnez [emoji6]Na plusie tylko 1.3kg więc spoko a no i ze względu na kołatania serca mam się udać w połowie ciąży do kardiologa sprawdzić czy to nie jest nic groźnego [emoji846] Zobacz załącznik 884701Zobacz załącznik 884702
Widzę że grono chlopczykow się powiększa gratulacje, piękny chłopczyk ;)
 
No to ja jeszcze,też ściągnęłam ta apke [emoji6] to brzuch wieczorny [emoji23]
IMG_20180804_120549_306.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180804_120549_306.jpg
    IMG_20180804_120549_306.jpg
    62,5 KB · Wyświetleń: 208
A wiecie, ze w tej preglife jest taki album i można tam zbierać zdjecia i on sam uzupełnia, który to tydzień i dzien ciazy [emoji4]
Nawet nie wiedzialam , a myślałam ,że wszystko przeglądałam :) znalazłam tylko licznik skurczu do ktorego się dokopalam po wielkich trudach :)
 
A jak wasze zakupy?:) mi mój powiedział , że mogę zacząć kupować po połówkowym , a tyle ładnych ubranek wszędzie :(
 
A jak wasze zakupy?:) mi mój powiedział , że mogę zacząć kupować po połówkowym , a tyle ładnych ubranek wszędzie :(
Mam wózek już z miesiąc ,ale dlatego że miałam okazję , mam przewijak bo też od kogoś za darmo, ręcznik i kocyk - dostałam w prezencie i to wszystko [emoji6] ciuszkow jeszcze nie kupowałam ,chociaż mój lekarz jest właściwie pewien jeśli chodzi o płeć.
 
reklama
Do góry