reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Moja koleżanka nie wymiotowała przez cały pierwszy trymestr i już się cieszyła, że wszystko super, a tu mdłości i wymioty ja dopadły w 4 miesiącu. Nie trwały długo, ale mega źle się czuła. Inna koleżanka, która teraz jest w ciazy i to już koło połowy wymiotuje od początku i już kilka razy wylądowała w szpitalu z odwodnieniem, bo nie mogła nawet wody pic. Także nie ma reguły. A na mdłości polecam kropelki Imbifem, mnie pomagały.
Ja wogole nie miałam żadnych mdłości i jakichś typowych objawów ciąży, gdyby nie brak okresu to bym nie wiedziała nawet ze w ciąży jestem ;)
 
U nas też strasznie gorąco, ale z drugiej strony mega szybko lecą te wakacje jeszcze chwilę i znowu witaj szkolo :shocked2:
Czekam na jesień z utęsknieniem...
U mnie strasznie gorąco a do piątku ma być ponad 35 stopni :/ ja ratuje się wentylatorem-chodzi cały dzień. To była najlepsza inwestycja w tym roku ;)
Unie wiatrak chodzi 24h na dobe. Ale mieszkajac na ostatnim piętrze można tu zwariować ...
To się okaże za ok 2 tyg ;) tak jak requiem napisała. Musimy was najpierw poznać, nie chcemy dodawać każdego, bo wtedy grupa zamknięta nie ma sensu ;)
Pamiętam jaka była sytuacja na poprzednim forum z córką. W pewnym momencie też zrobiliśmy grupę zamknięta, a tam dziewczyny które czytały ale się nie udzielaly strasznie się oburzyły i nas powyzywaly..

Ja muszę wejść przez przeglądarke na zamknięte ale w telefonie coś mi świruje;p
 
Ja wogole nie miałam żadnych mdłości i jakichś typowych objawów ciąży, gdyby nie brak okresu to bym nie wiedziała nawet ze w ciąży jestem ;)
Ja z tego samego powodu dowiedziałam się o ciąży w 8 tyg. Podejrzenia miałam tydzień wcześniej, ale byłam pewna, że ciągnięcia w brzuchu to spóźniony okres (często po zimie miałam dłuższy cykl). Nawet nie będę wam pisać jak byłam na siebie zła za to, że się nie zorientowałam. :( Nie skojarzyłam braku ochoty na kawę i mniej przetłuszczających się włosów z ciążą. Dopiero smak starych monet w ustach i te dziwne "inne" ciągnięcia skłoniły mnie do zrobienia testu. Teraz nadrabiam zaległe mdłości. :(
 
Cześć dziewczyny. Błąkam się po internecie w poszukiwaniu odpowiedzi na mój "problem". Czy któraś z was nie miała prawie mdłości i wymiotów w I trymestrze, a pojawiły się w drugim? Od kilku dni jest mi gorzej, zmuszam się do jedzenia, na nic nie mam ochoty, wczoraj wymiotowałam po myciu zębów (do tej pory miałam tylko odruch wymiotny). Powoli zaczynam się martwić i po prostu męczę się. Z tego, co czytałam powinno być na odwrót.

Widzę, że używacie tu zapisu tydzień + dni. Obecnie u mnie chyba 14+4 (w czwartek zaczynam kolejne tygodnie). Termin porodu w karcie ciąży mam na 2.02, ale na każdym usg maluch jest trochę większy. Poza tym pomyślałam, że tu więcej z was weszło już w II trymestr niż mamy z lutego - dlatego pytam tu. :)

Zastanawia mnie też czy to normalne, że brzuch mi jestrze nie wystrzelił (pierwsza ciąża). Pomimo pewnej warstwy tłuszczu jest raczej mały.
Ja mam dzisiaj 15+1 i mdłości też mi wróciły w zeszłym tygodniu nawet mocne tylko bez wymiotów.
 
Ja jestem w okolic Krakowa. Córkę rodziłam w Żeromskim i teraz tez zamierzam tam rodzić. Co do Ujastku to słyszałam różne opinie, z resztą jak o kazdym innym szpitalu. Kazdy ma inne zdanie. Dziękuję wszystkim za kciuki
emoji846.png
właśnie czekam w kolejce. Juz nie moge sie doczekac
emoji846.png
co do cytologii to mialam robiona teraz i wszystko wyszlo w normie
 
reklama
Do góry