reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Weeź nawet nie mów, ja siedziałam do tej pory w domu i nie zdawałam sobie sprawy co tam się dzieje i jak wyszłam do sklepu 100m dalej to myślałam, że padne, a czeka mnie podroz autem (nagrzanym zapewne) do lidla na zakupy [emoji853]
Dobrze ze ja dzisiaj nie jadę do żadnego sklepu, chyba że czegos jeszcze zabraknie to się pójdzie po 18 teraz nawet dupy nie ruszam z domu
 
reklama
Ja zazwyczaj nie wiem na co mam ochotę i mój się złości na mnie o to [emoji23]

Ja specjalnie pojechałam rano do miasta ale myślałam, że zaraz padnę bo już tak gorąco było :(


Ja też staram się rano załatwiać rzeczy albo wieczorkiem a tak to w domku się chowam ;) ale lubię jak jest ciepło. ..może nie aż tak ale tak 25 :D niby jutro już ma bybyć mniej na termometrach ale to się okaże. ...
 
Ja też staram się rano załatwiać rzeczy albo wieczorkiem a tak to w domku się chowam ;) ale lubię jak jest ciepło. ..może nie aż tak ale tak 25 :D niby jutro już ma bybyć mniej na termometrach ale to się okaże. ...
A u mnie wlasnie wiecej... W sobote ma byc 19°C [emoji173] chyba bedziemy zakładać swetry [emoji23] ale nie moge sie doczekac [emoji16] w koncu bez obaw, ze padne wybiore sie gdzies z mezem [emoji4]
 
To może się spotkamy na porodówce [emoji14] a słyszałaś jakieś opinie o tym szpitalu?
Ja słyszałam, jeśli moge sie wtrącić :) kuzynka tam rodziła w sierpniu rok temu, bo miala stamtąd lekarza i mowi, że nigdy wiecej. Że generalnie szpital przereklamowany i nastawiony na ilość. Ogrom kobiet, zerowe zainteresowanie, duży odsetek cesarek. Ona też zaczynała rodzić naturalnie i mowila, ze sie dobrze nie zdążyła zmeczyc a jux ja wiezli na cc, bo brak postepu. Jej szwagierka rodzila miesiąc przed nia i podobne odczucia, alr nic jej nie mówiła, żeby nie straszyc.
 
Ja słyszałam, jeśli moge sie wtrącić :) kuzynka tam rodziła w sierpniu rok temu, bo miala stamtąd lekarza i mowi, że nigdy wiecej. Że generalnie szpital przereklamowany i nastawiony na ilość. Ogrom kobiet, zerowe zainteresowanie, duży odsetek cesarek. Ona też zaczynała rodzić naturalnie i mowila, ze sie dobrze nie zdążyła zmeczyc a jux ja wiezli na cc, bo brak postepu. Jej szwagierka rodzila miesiąc przed nia i podobne odczucia, alr nic jej nie mówiła, żeby nie straszyc.
Moja kuzynka rodziła sn :) znajoma też . podobno inne to masakra
 
No ja bede musiala bo mam juz pustki w lodowce [emoji16] ale tez zdecydowanie ok 19, a nawet pozniej. No i kupie te paluszki rybne [emoji16]
Hehe jednak paluszki rybne[emoji16]
Ja też się przejdę później tak koło 18,mam taki mały sklepik na wsi mam nadzieję że zastane tam paluszki rybne bo jak nie to niewiem co ja zrobię,będę musiała prosić męża żeby po pracy kupił i zjem nawet po 22 [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Pijecie kawę w ciąży? Ja się przyznam, że przed ciążą kawa mi nie smakowała całkowicie! Teraz nie ma dnia bez filiżanki małej czarnej :)
Screenshot_20180809-134704_Mj Kalendarz Ciy.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180809-134704_Mj Kalendarz Ciy.jpg
    Screenshot_20180809-134704_Mj Kalendarz Ciy.jpg
    274,1 KB · Wyświetleń: 205
reklama
Do góry