reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja też czekałam na wiadomość, która nie przyszła, a okazało się, że mam dostęp. Wejdź w fora zamknięte. Tam wyświetlają się tylko fora, do których masz dostęp. Wchodzisz i jesteś. Nie dostałam żadnego linku aktywacyjnego, po prostu weszłam jak na normalne forum i to z aplikacji.
Szukam, szukam i nie moge znalezc tego forum :) Na styczniowkach 2019 mam szukac. Chyba sama zostalam bez dostepu :)

Sent from my SM-J500FN using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja mam termin z om wychodzi 6 styczen a z usg 12 ;) Ale, że wszystkie ciążę przenosiłam to jeszcze z tydzień sobie doliczam :p
Od wczoraj mam takie kłucie pod brzuchem i taka jestem niewyraźna, tylko bym spała :/
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak interpretować poniższe info o terminie porodu. Termin z OM wskazany przez lekarza 2.02, ale na każdym USG maluch starszy 2-3 dni. Na wynikach usg+pappa termin "z daty" 31.01, a z wymiarów 30.01. Niby dwa 2-4 dni różnicy, ale w moim przypadku inny miesiąc. :) Co ciekawe cykle mam ponad 30-dniowe, więc nie powinnam mieć owulacji 14 dnia, a tak zakładają te metody. Która data najbardziej prawdopodobna?
To bez znaczenia bo dzieko i tak samo wybierze termin. P.s u Ciebie tylko inny mówiąc A są.wsrod nas pewnie takie która zalapią się na inny rok [emoji6]
 
reklama
18 grudnia a 10 stycznia faktycznie duża rozbieżność ;) ja miałam cykle 28 dniowe i dokładnie wiem kiedy zaszłam(w 14 dniu cyklu). Kilka dni przed świętami mam urodziny więc może być niespodzianka i tort na porodowce :D :-D
No 3 tyg mam ciążę młodsza[emoji6]ja też przed świętami mam urodziny 10grudnia ale też liczę że przełom grudzień styczeń będzie rodzone[emoji16]
 
Do góry