reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Cześć, ja w poprzedniej ciąży przytyłam 16 kg i miałam tylko jeden rozstęp w okolicy pępka. Smarowałam się oliwka w żelu bepanthen dwa razy dziennie od samego początku ciąży. Teraz na razie przytylam 4 kg i chciałabym przytyć tak max 12 kg. Teraz też smaruje się po każdym prysznicu od samego początku ciąży różnymi oliwkami.
U mnie 2 ostatnie dni przebiegły w mega stresie ze względu na gigantyczne twardy brzuch. Mieliśmy wczoraj jechać na IP jak do wieczora nie przejdzie, ale powoli zaczęło po lekach puszczać i dziś jest już ok.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Ja mam dopiero 31. 08, a połówkowe ustalę dopiero w przyszłym tyg.
 
P.S. Mam pytanie techniczne ;-) Czy w aplikacji w telefonie widzicie sywaczki i mozecie edytowac posty? Ja nie moge.
Nie widzę żadnych suwaczków ani a apce, ani w przeglądarce. :/ Na lapku nie śledzę forum. Powinni zrobić w tej apce własne suwaczki.

Dziewczyny, czy czujecie jakby rozpychanie mięśni brzucha lub macicy? Chyba zaczynam czuć dyskomfort podczas schylania.

Mam też pytanie o dentystę. Chciałabym zrobić przegląd i czyszczenie. Czy w ciąży muszą mnie szybciej przyjąć na NFZ, czy lepiej dać sobie spokój i iść prywatnie?
 
Nie widzę żadnych suwaczków ani a apce, ani w przeglądarce. :/ Na lapku nie śledzę forum. Powinni zrobić w tej apce własne suwaczki.

Dziewczyny, czy czujecie jakby rozpychanie mięśni brzucha lub macicy? Chyba zaczynam czuć dyskomfort podczas schylania.

Mam też pytanie o dentystę. Chciałabym zrobić przegląd i czyszczenie. Czy w ciąży muszą mnie szybciej przyjąć na NFZ, czy lepiej dać sobie spokój i iść prywatnie?
A aż tak długo się u Ciebie czeka na wizyte? Teoretycznie muszą Cie przyjąć w ciągu 7dni, ale nie wiem jak to w sytuacji nie kryzysowej. Ja się zapisałam i 2,5tyg czekam, też na przegląd i się nie pali to nawet nie mówiłam, że ciąża.
 
Cześć, ja w poprzedniej ciąży przytyłam 16 kg i miałam tylko jeden rozstęp w okolicy pępka. Smarowałam się oliwka w żelu bepanthen dwa razy dziennie od samego początku ciąży. Teraz na razie przytylam 4 kg i chciałabym przytyć tak max 12 kg. Teraz też smaruje się po każdym prysznicu od samego początku ciąży różnymi oliwkami.
U mnie 2 ostatnie dni przebiegły w mega stresie ze względu na gigantyczne twardy brzuch. Mieliśmy wczoraj jechać na IP jak do wieczora nie przejdzie, ale powoli zaczęło po lekach puszczać i dziś jest już ok.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Ja mam dopiero 31. 08, a połówkowe ustalę dopiero w przyszłym tyg.
Ja taką miałam sobotę i od czego to może być?zaczęłam magnez łykać i jak ręką odjął. Ale może przez to że się nasprzatalam w piątek do tego gotowanie,zakupy
 
A aż tak długo się u Ciebie czeka na wizyte? Teoretycznie muszą Cie przyjąć w ciągu 7dni, ale nie wiem jak to w sytuacji nie kryzysowej. Ja się zapisałam i 2,5tyg czekam, też na przegląd i się nie pali to nawet nie mówiłam, że ciąża.
Chciałabym iść do polecanej dentystki i niestety chyba z powodu urlopów terminy są dosyć długie. W lipcu umawiali na wrzesień, wtedy nie mówiłam o ciąży. Na NFZ nigdy nie byłam odkąd sama chodzę. Prywatnie mam fajną dentystkę, ale trochę naciąga. :/ Płacę te ZUSy więc chciałabym skorzystać z NFZ, bo ciążę prowadzę prywatnie.
 
hej dziewczyny byłam dziś u lekarza i faktycznie coś tam mam na tej szyjce ale dla pewności czy to polip... miałam pobrana cytologie i będę miała od razu z posiewem na bakterie zrobiony ...tak więc czekamy narazie ... z synkiem wszystko ok :) dziś znów lekko plamie bo szyjka znów została ruszona ... zobaczymy cytologie ostatnia miałam ok a robiłam na poczatku roku ... szyjka na koniec lipca tez była ok tak więc muszę czekać .. i starać się nie denerwować
 
reklama
Do góry