reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Hej dziewczynki dziękuje za wsparcie i za ciepeł słowa.
Dopiero dzisiaj maja pobrać mi bakteriologie i czekam na wynik do 5 dni jak nie będzie bakterii to dopiero założą - mam nadzieje ze zdążą.

Trzeba być dobrej myśli. W końcu jesteś w fachowych rękach. Leż, odpoczywaj i myśl o samych przyjemnych rzeczach [emoji8]
 
reklama
Hej dziewczynki dziękuje za wsparcie i za ciepeł słowa.
Dopiero dzisiaj maja pobrać mi bakteriologie i czekam na wynik do 5 dni jak nie będzie bakterii to dopiero założą - mam nadzieje ze zdążą.
Trzymam za was mocno kciuki [emoji110] [emoji110] najważniejsze że w porę zauważone i jesteś pod opieką. Trzymaj się ciepło i bądź dobrej myśli a wszystko się ułoży [emoji6]
 
Nam się marzy dwójeczka dzieci, dzisiaj rozmawialiśmy o tym i M. ma to samo zdanie jak ja, żeby miedzy niby było około 3 lata różnicy, jedno wysłać do przedszkola i można drugie [emoji16] boje się, że mając jedno malutkie dziecko, nie dam rady poświecić drugiemu odpowiednio dużo czasu. Wiem, że wiele osób tak ma i dają rade i jest wiele plusów małej różnicy wieku, ale no nie wyobrażam sobie siebie jako matki polki z dwóją malutkich dzieci. A w ogóle moje dziecko już ma starszego brata bo mój mąż ma syna 9letniego, ale z różnych względów nie ma z nim szczególnego kontaktu.
 
Szyjkę badana niby miałam nigdy nikt mi nie powiedział ze coś może być nie tak. Lekarz powiedział ze jest to ma bardzo wczesnym etapie wiec mam nadzieje ze zdążą założyć i donoszę moja Zuzię.

Na pewno będzie dobrze, jesteś w dobrych rękach. Trzymam za Was kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110]


Nam się marzy trójka dzieci :)
 
Nam się marzy dwójeczka dzieci, dzisiaj rozmawialiśmy o tym i M. ma to samo zdanie jak ja, żeby miedzy niby było około 3 lata różnicy, jedno wysłać do przedszkola i można drugie [emoji16] boje się, że mając jedno malutkie dziecko, nie dam rady poświecić drugiemu odpowiednio dużo czasu. Wiem, że wiele osób tak ma i dają rade i jest wiele plusów małej różnicy wieku, ale no nie wyobrażam sobie siebie jako matki polki z dwóją malutkich dzieci. A w ogóle moje dziecko już ma starszego brata bo mój mąż ma syna 9letniego, ale z różnych względów nie ma z nim szczególnego kontaktu.
U nas będzie różnica 20 m-cy. Emilka jest bardzo wymagającym dzieckiem i mamusiowa na maksa. Niedawno udało nam się odstawić od cycka a to cycoholik niesamowity.. obawiam się i nie ma dnia żebym nie myślała jak tutaj poświęcać jej czas, żeby nie czuła się odrzucona.. zazdrosna będzie na sto procent, ale wierze i wiem że zrobię wszystko żeby poświęcać obojgu cały swój czas.
Ale wszystko zależy jaki będzie syn.. ale jestem dobrej mysli!!
 
Hej dziewczynki dziękuje za wsparcie i za ciepeł słowa.
Dopiero dzisiaj maja pobrać mi bakteriologie i czekam na wynik do 5 dni jak nie będzie bakterii to dopiero założą - mam nadzieje ze zdążą.
Będzie wszystko dobrze:) głowa do góry, piers do przodu i bardzo dużo odpoczywaj:) Ale to wiesz sama i myśl pozytywnie to najważniejsze :)
 
Szyjkę badana niby miałam nigdy nikt mi nie powiedział ze coś może być nie tak. Lekarz powiedział ze jest to ma bardzo wczesnym etapie wiec mam nadzieje ze zdążą założyć i donoszę moja Zuzię.
Zuzie tak mają, my ze swoją też musieliśmy trochę leżeć, później szpital, zastrzyki i znowu leżenie ale udalo się ☺️☺️urodziła się kruszynka 2800 niecale i 49cm , a teraz mamy już dwa latka i czekamy na siostrzyczkę będzie dobrze bo Zuzie to dzielne dziewczyny i ich mamy też. Trzymamy kciuki będzie fajnie, już niedługo
 
Ale trzyma na Twoja historia w napięciu. Mam nadzieje,ze wszystko juz ok i jestes spokojniejsza. Nie mówili skad ta krew mogla sie pojawic?
Nie mówili :/ ale skoro łożysko w porządku to może coś w szyjce a nie w macicy... mam globulki z clotrimazolem i moze to to cos oslabilo albo sobie naddrapalam niechcacy i jak sie wiecej ruszylam to peklo jakies naczynko czy cos?
 
reklama
Szyjkę badana niby miałam nigdy nikt mi nie powiedział ze coś może być nie tak. Lekarz powiedział ze jest to ma bardzo wczesnym etapie wiec mam nadzieje ze zdążą założyć i donoszę moja Zuzię.
Kasiu trzymaj się i bądź dobrej myśli, mam znajomą która przenosiła tydzień po tym zabiegu :)
 
Do góry