reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ale Ci nadawal... Weź sobie Apap na noc.zawsze coś tam może zadziałać.a może zawiało Cię rzeczywiście. Też mam czasem dziwne objawy i same przechodza.
No jestem przynajmniej spokojna, że nic poważnego. Mam nadzieje, że przejdzie szybko [emoji4] ale ten altacet mnie zszkokował [emoji14] też myśle, że przewiało, pewnie w aucie bo to akurat ta strona.
 
reklama
Kurcze jest 3:45 a ja nie mogę spać przebudzilam się i nie mogę zasnąć wszyscy na około smacznie śpią a ja leżę z naszą kotką :) a właśnie czy któraś z was ma domowego kota? Jak kot reaguje na wasze ciążę?
 
Mocz i morfologie mam co wizyte koty mam podworkowe dostalam dzikie kociaki a teraz mam rozpieszczone kocice i musze uwazac zeby mnie nie przewrucily bo wchodza mi pod nogi
 
Kurcze jest 3:45 a ja nie mogę spać przebudzilam się i nie mogę zasnąć wszyscy na około smacznie śpią a ja leżę z naszą kotką :) a właśnie czy któraś z was ma domowego kota? Jak kot reaguje na wasze ciążę?
Hej moja kotka całkowicie ignoruje ciąże i próbuje wylegiwac mi się na brzuchu jak za starych dobrych kocich czasów... Niestety muszę ją przeganiac bo czuje wtedy dyskomfort.A tak to nie zauważyłam zmian w jej zachowaniu.
 
reklama
Do góry