reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja mam ochotę na kiszonego. :D Dostałam takie dobre, domowe, ale jakoś do kawki mi nie pasuje.

Zaczęłam pić kawę, taką lurę dosłownie, ale i tak całej nie wypijam. Kiedyś 3 dziennie. :D
Mnie na początku ciąży odrzuciło of kawy ale w te upały przeprosiłam się z mrożoną i łoję[emoji6] ale moja pora kawowa totak koło południa dopiero, wcześniej nie mam ochoty.
 
reklama
Mi się dziś nic nie chce robić. Siedzę bez celu. Niedługo mnie przeprowadzka czeka a ja nic, za tydzień dziecko do żłobka pierwszy raz a ja ani pakowanie, ani ogarnianie, ani wyprawka. Nic zupełnie.
 
Witajcie
U nas wczoraj były dożynki dokładnie w miejscowości 2 km ode mnie. Pogoda była nieciekawa, ale na występy gwiazd się dozpogdziło. Ja za długo z Majką nie byłam bo zmarzłam [emoji20] m.zostal u swoich rodziców bo oni stamtąd są no i chciał się z kumplami spotkać bo z niektórymi nie widział się już bardzo długo.
Jeśli chodzi o badania co wizytę mocz i morfologia a co druga tsh.bo ciągle jestem na euthyroxie.
W planach msm placek z malinami robić zobaczę jsk będzie z moimi.chęciami. Miłej niedzieli pozdrawiam [emoji4]
Placek z malinami ehhhh... zjadlabym [emoji39] Walcze z podjadaniem, wypilam sok pomidorowy. Musze zrobic sobie zapas sokow warzywnych. Tylko to mnie ratuje. Inaczej ciagle bym cos szamala.
 
Ja mam ochotę na kiszonego. :D Dostałam takie dobre, domowe, ale jakoś do kawki mi nie pasuje.

Zaczęłam pić kawę, taką lurę dosłownie, ale i tak całej nie wypijam. Kiedyś 3 dziennie. :D
Ja robie mix. Jak to mowi moja mama Inkonescafe [emoji3] Sypie Inke, do tego troche kawy, woda plus mleko. W poprzedniej ciazy moj syn szalal w brzuchu po kawie, byl tak nadpobudliwy jakby chcial wyskoczyc z brzucha. Nie chce pic lury, wiec robie takiego mixa, by jakis smak byl [emoji6]
 
reklama
Do góry