reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Mi mleko z butelki nie smakuje a ogólnie to kupujemy mleko zgrzewkami bo ja pije dużo mąż i syn. Ja bardzo dużo nabiału spożywam bo mam grupę krwi 0 i bardzo ciągnie mnie do nabiału [emoji6] ale rzeczywiście mleko mi pomogło na zgage [emoji4]
Też mam 0 i nabial może dla mnie nie istnieć ;-) mam nietolerancje laktozy jeszcze do tego na stare lata i mleka używam tylko do kawy - bez laktozy.
 
reklama
Ja jestem trochę przewrażliwiona,bo z tego powodu w pierwszej ciąży leżałam na patologii. Infekcja rozwijała się powoli i nie znacznie od 5 miesiąca ,aż w końcu po różnych leczeniach typu furagin i Wit c wsadzili mnie do szpitala i bo było zagrożenie już dla nerek :-( także wg mnie badanie moczu to podstawa, po za tym przez mocz można wykryć zatrucie ciążowe ( białko ) ,czy cukrzycę ..
Powiedz prosze, czy u Ciebie w kazdej analizie laboratorium wpisuje informacje o bakteriach nawet jak ich nie ma? W sensie bakterie - brak. Bo ja teraz meczylam sie z zapaleniem pecherza jakies 3 tygodnie, przenioslo sie na infekcje pochwy, ktora leczona byla antybiotykiem celowanym, ale czuje, ze wciaz nie jest dobrze. Bede miala robiony posiew kontrolny. Wciaz czuje, ze z pecherzem nie jest ok, ale badanie moczu wyszlo idealne. Nie mam zadnych informacji o bakteriach, stad moje pytanie. Robilam w innym labie teraz.
 
Też mam 0 i nabial może dla mnie nie istnieć ;-) mam nietolerancje laktozy jeszcze do tego na stare lata i mleka używam tylko do kawy - bez laktozy.
O widzisz ja mam w rodzinie dużo osób z grupą krwi zero i kilku znajomych i mają identyczne jak ja nabiał na pierwszym miejscu czyli zależy. Ja ogólnie jako dziecko miałam skaze białkową i od 5 roku życia miałam zakaz nabiału i to było dla mnie straszne i tak do okresu dojrzewania miałam zakaz a później mi przeszło za to mam AZS [emoji53] ale nasila się w danych porach roku i z badań wynika że przyczyną są czynniki zewnętrzne
 
To można zrobić kilka badań z 1 próbki? Mi za pierwszym razem chyba 4 pobrali. Ale to była grupa krwi, bo potrzebny był orginał, HIV, morfologia i coś tam jeszcze (te wirusowe).
Niektore idą do innego laboratorium i nie robia na miejscu to wtedy wiecej, ja mialam teraz hiv, hbs i morfo to z jednej zrobili [emoji4]
 
U mnie zawsze jest napisane - wynik + jak powinno być. Info o bakteriach zawsze jest (np. wynik brak, powinno być - brak). Dodatkowo zawsze mam interpretację lekarza w systemie. Czytałam gdzieś, że lekarze często to bagatelizują z powodu źle pobranej próbki (bakterie z wc). Pytają czy nie boli, nie piecze - jak nie do zakładają że bakterie są z wc.
 
Powiedz prosze, czy u Ciebie w kazdej analizie laboratorium wpisuje informacje o bakteriach nawet jak ich nie ma? W sensie bakterie - brak. Bo ja teraz meczylam sie z zapaleniem pecherza jakies 3 tygodnie, przenioslo sie na infekcje pochwy, ktora leczona byla antybiotykiem celowanym, ale czuje, ze wciaz nie jest dobrze. Bede miala robiony posiew kontrolny. Wciaz czuje, ze z pecherzem nie jest ok, ale badanie moczu wyszlo idealne. Nie mam zadnych informacji o bakteriach, stad moje pytanie. Robilam w innym labie teraz.
Nie mam nic o bakteriach. To ostatnie.
IMG_20180827_095058.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180827_095058.jpg
    IMG_20180827_095058.jpg
    67,2 KB · Wyświetleń: 255
reklama
O widzisz ja mam w rodzinie dużo osób z grupą krwi zero i kilku znajomych i mają identyczne jak ja nabiał na pierwszym miejscu czyli zależy. Ja ogólnie jako dziecko miałam skaze białkową i od 5 roku życia miałam zakaz nabiału i to było dla mnie straszne i tak do okresu dojrzewania miałam zakaz a później mi przeszło za to mam AZS [emoji53] ale nasila się w danych porach roku i z badań wynika że przyczyną są czynniki zewnętrzne
Ja bardziej mięso ,czyli białko zwierzęce, moi synowie takie samo ( 0rh+) , straszni mięsożercy.
 
Do góry