reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Jest już może jakaś lista do zamkniętej grupy?

Co do żłobka, to pierwszy dzień masakra. Płakał całe trzy godziny, panie powiedziały, że nie chciał się bawić w ogóle, nic nie zjadł a picie wylał na siebie. Jak mnie zobaczył to nie puścił do samego domu. Zobaczymy jak będzie jutro. A dziadzia w brzuchu też mocno przeżywa, bo dziś wyjątkowo mocno kopie [emoji848]
Już któraś z moderatorek robiła na zamkniętym listę, tylko muszą to wysłać do tej co dopisuje do wątku.
 
reklama
Jest już może jakaś lista do zamkniętej grupy?

Co do żłobka, to pierwszy dzień masakra. Płakał całe trzy godziny, panie powiedziały, że nie chciał się bawić w ogóle, nic nie zjadł a picie wylał na siebie. Jak mnie zobaczył to nie puścił do samego domu. Zobaczymy jak będzie jutro. A dziadzia w brzuchu też mocno przeżywa, bo dziś wyjątkowo mocno kopie [emoji848]
Przechodziłam to 2 miesiące temu. Tylko że ja z moim byłam przez pierwsze 3 dni na sali, potem kolejne 2 wychodziłam na korytarz. A kolejny tydzień już sam został. Najpierw marudził jak go zostawiłam, a czwartego dnia nagle wyciągnął rączki do pani. Teraz w ogóle nie płacze, je wszystko, śpi, bawi się. U was też będzie dobrze! :) potem miał jeszcze fazę, że ryczał za każdym razem jak mu zniknęłam z oczu w domu, ale teraz jest ok. Mój miał dokładnie rok jak poszedł. :)

Co do zamkniętego, spokojnie, jesteś na liście ;)
 
Dziewczyny, potrzebuję porady. Wiem, że znów nie na temat ale mam dylemat. Mój syn za 2 tyg będzie miał 2 latka. W żłobku trafił do grupy najstarszej od 2 do 3 lat. Większośc jednak jest w okolicach 2,5 roku. Większość mówi już ładnie a mój syn prawie nic, tylko ja go rozumiem [emoji16], spora część dzieci jest odpieluchowana i dużo bardziej samodzielna. Widać, że chodzą do żłobka nie od dziś. Zostawić go w tej grupie? Że tak powiem rzucić na głęboką wodę. Czy przepisać do młodszej? Młodsza grupa jest od 1,5 roku do 2 lat. Kilkoro dzieci jest w wieku Franka. Ale to są mniej samodzielne dzieci. Uczą się dopiero wszystkiego. Franek jest pomiędzy tymi grupami i nie wiem czy lepiej rzucić go na głęboką wodę czy stopniowo niech się uczy. Z góry dziękuję za pomoc [emoji846]
Moj synek chodzil przez rok do zlobka. Bardzo duzo mowi i ladnie sie komunikuje, ale jest bardzo wrazliwy. Nie potrafil poradzic sobie w grupie starszakow i przez jakis czas byl jeszcze z maluchami. Panie stopniowo go adaptowaly do starszej grupy. Ale u mnie nie nie bylo twardego podzialu. Maluchy glownie byly na gorze i tam bylo spokojniej, na dole bylo glosno i dzieciakow wiecej. Nie cofnal sie w rozwoju bedac z maluchami [emoji6] Wrecz przeciwnie, Panie byly zaskoczone jego inteligencja.
 
Hej dziewczyny któreś chętne na zamknięty wątek jeszcze?tam bardzo dużo skrobiemy a tu w sumie cisza. Podejrzewam że to może być ostatni nabór bo coraz mniej osób nowych[emoji6]
Czekamy na zgłoszenia jutro do końca dnia[emoji6]i potem @reqiem wyśle listę.
Ja dostałam jakiś czas temu w wiadomości prywatnej to będzie dalej działało? Nie działa mi w tel musze na kompie to zrobić
 
reklama
Dziewczyny, potrzebuję porady. Wiem, że znów nie na temat ale mam dylemat. Mój syn za 2 tyg będzie miał 2 latka. W żłobku trafił do grupy najstarszej od 2 do 3 lat. Większośc jednak jest w okolicach 2,5 roku. Większość mówi już ładnie a mój syn prawie nic, tylko ja go rozumiem [emoji16], spora część dzieci jest odpieluchowana i dużo bardziej samodzielna. Widać, że chodzą do żłobka nie od dziś. Zostawić go w tej grupie? Że tak powiem rzucić na głęboką wodę. Czy przepisać do młodszej? Młodsza grupa jest od 1,5 roku do 2 lat. Kilkoro dzieci jest w wieku Franka. Ale to są mniej samodzielne dzieci. Uczą się dopiero wszystkiego. Franek jest pomiędzy tymi grupami i nie wiem czy lepiej rzucić go na głęboką wodę czy stopniowo niech się uczy. Z góry dziękuję za pomoc [emoji846]
Daj mu szansę, zobaczysz jak będzie, ale myślę że że starszymi się oswoi i będzie czerpal wiedzę i umiejętności;) trzymam kciuki za Franka!
 
Do góry