reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
U mnie to samo, też z jednej strony chcieliśmy dziewczynkę. A z drugiej strony chłopak to i mamy część rzeczy, doświadczenie, chłopięcy wózek no i wydaje mi się, że łatwiej z chłopakiem. Mój też leży do dołu nogami, nic nie pijąc i tak muszę często do łazienki latać [emoji846]
No właśnie nawet jak się dużo nie wypije to i tak trzeba latać [emoji23] a mój mąż to się ze mnie śmieje bo jak mamy gdzieś jechać to moje pierwsze pytanie brzmi "A będą tam toalety?" [emoji23][emoji23][emoji23] w niedziele jedziemy na 3 auta na wycieczkę z rodziną i mąż już wszystkim powiedział że ja nawet nie zapytałam co tam będzie co zobaczymy tylko zapytałam czy będzie gdzie zrobić siusiu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] niestety ale jak gdzieś jedziemy to toaleta jest dla mnie priorytetem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
No właśnie nawet jak się dużo nie wypije to i tak trzeba latać [emoji23] a mój mąż to się ze mnie śmieje bo jak mamy gdzieś jechać to moje pierwsze pytanie brzmi "A będą tam toalety?" [emoji23][emoji23][emoji23] w niedziele jedziemy na 3 auta na wycieczkę z rodziną i mąż już wszystkim powiedział że ja nawet nie zapytałam co tam będzie co zobaczymy tylko zapytałam czy będzie gdzie zrobić siusiu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] niestety ale jak gdzieś jedziemy to toaleta jest dla mnie priorytetem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No ja ostatnio musiałam iść gdzieś za śmietnik na siusiu, bo nie mogłam wytrzymać. Straszne to jest [emoji16]
 
U mnie to samo, też z jednej strony chcieliśmy dziewczynkę. A z drugiej strony chłopak to i mamy część rzeczy, doświadczenie, chłopięcy wózek no i wydaje mi się, że łatwiej z chłopakiem. Mój też leży do dołu nogami, nic nie pijąc i tak muszę często do łazienki latać [emoji846]
Hehe dlaczego łatwiej z chłopczykiem ?☺️zebysmy miały parki (w sensie sin i córcia )to nasi mężowie musieliby zmienić naboje :-Dja się do mojego właśnie śmiałam że chciał synka a naboi nie zmienił ☺️
 
Tak mi się wydaje, mam już jakieś doświadczenie, mam nadzieję, że ze starszym bratem się dogadają, w końcu różnica wieku nie będzie duża. Poza tym jakoś tak myślę, że później chłopcy są mniej problemowi [emoji16]
Ale jak jednak zdecydujemy się na trzecie dziecko to mam nadzieję, że uda się strzelić w dziewczynkę [emoji3]
 
Tak mi się wydaje, mam już jakieś doświadczenie, mam nadzieję, że ze starszym bratem się dogadają, w końcu różnica wieku nie będzie duża. Poza tym jakoś tak myślę, że później chłopcy są mniej problemowi [emoji16]
Ale jak jednak zdecydujemy się na trzecie dziecko to mam nadzieję, że uda się strzelić w dziewczynkę [emoji3]
A wczoraj powiedziałam mężowi ze trzeciego podejścia nie będzie 2 mi wystarczy [emoji4]
 
Ja mam zdanie podzielone bo z jednej strony ta sama płeć=wspólne zabawy więcej tematów z drugiej strony większą rywalizacja i walka i wszystko takie same najlepiej a tak każdy pójdzie w swoje zainteresowania. Aczkolwiek to tylko gdybanie bo każde dziecko inne i to nie znaczy że dziewczynka nie będzie chciała.auta starszego brata a brat lali siostry[emoji16]
My się cieszymy że parka będzie, ale jakby była druga dziewczynka też dobrze.
Odnoszę wrażenie że faktycznie z chłopcem łatwiej ale mogę się mylić [emoji16]
My na razie dwojka, trzecie i czwarte chciałabym ale tak za 5-8 lat;) a czas zweryfikuje jak będzie...
 
reklama
Do góry