reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
może jakoś to sie rozkręci :) ja w domu hopla dostaje bo moj za granica a ja sama w pl tęsknota ogromna a jeszcze poród mnie czeka i pomyślałam że może dołończe do forum jakiegoś :)
 
Dziewczyny styczniowe maja wątek zamknięty, a te co dołączyły później już się niestety nie załapały [emoji22]
Ja w domu też wariuje a z chodzeniem też coraz gorzej. Zaczęłam 34tc i brzuszek utrudnia poruszanie się na dłuższe dystanse.
 
dziwne ale szkoda bo mama z terminem na styczen powinna w kazdej chwili miec mozliwosc dołończenia do ich mam po to forum jest :) ale jestesmy my i damy rade :) Na kiedy masz termin ?
 
U mnie termin wg OM wypada na 12.01 a wg ostatniego USG 28.12 i już sama nie wiem czym się sugerować. Ciągle mam jakieś przeczucie, że urodze jeszcze w grudniu. To moja pierwsza ciąża i jak do tej pory się nie bałam ale już zaczynam [emoji3]
 
co do chodzenia to prawda mi jest najgorzej buty ubrać i kurtkę zapiąć bo brzuszek. A mały mało co śpi , jest strasznie ruchliwy :) noce są średnio przespane . a w dzień tez nie można za bardzo odpocząć ..
 
U mnie termin wg OM wypada na 12.01 a wg ostatniego USG 28.12 i już sama nie wiem czym się sugerować. Ciągle mam jakieś przeczucie, że urodze jeszcze w grudniu. To moja pierwsza ciąża i jak do tej pory się nie bałam ale już zaczynam [emoji3]
u mnie na 8 styczen z miesiączki ale cesarka planowana na 2 styczen a teraz z usg mi wyszlo 29 grudzień , ale nie chce w grudniu urodzić .. ale co bedzie to bedzie ... mi teraz polozna powiedziała ze termin porodu wedlug usg liczy sie do 8 tygodnia ciąży bo u kazdej mamy do 8 tygodnia dziecko rosnie tak samo ja mam pierwsze usg na 7 styczeń
 
co do chodzenia to prawda mi jest najgorzej buty ubrać i kurtkę zapiąć bo brzuszek. A mały mało co śpi , jest strasznie ruchliwy :) noce są średnio przespane . a w dzień tez nie można za bardzo odpocząć ..
Moja córcia też bardzo ruchliwa , ale w nocy daje pospać na szczęście [emoji6] najbardziej lubi kopać jak coś załatwiam w urzędzie , albo prowadzę samochód [emoji16]
 
reklama
Reqiem, mam już trzech synów :-) W różnym wieku.
Mam ogromne pragnenie na córeczkę więc zdecydowałam się na kolejną ciążę, jednak i tym razem będzie chłopiec.
Chyba nie dane mi zaznać porannych fochów, którą sukieneczkę założymy do przedszkola :-/
Mieszkam pod Warszawą.
Ostatnio jakoś tak wyhamowałam i zaczęłam się nudzić, a ponadto zdałam sobie sprawę, że pora przygotowywać się na nadejście nowego członka rodziny. Mój najmłodszy ma już prawie 5 lat więc pozapominałam jakie standardy obowiązują przy porodzie i noworodku :-) Nie znam też obecnych zaleceń czy rekomendacji. Zastanawiam sie nad zakupem wózka, a w tym to jestem kompletnie zielona,bo ten co mam kupowałam 13 lat temu, spełnił swoją role wyśmienicie, jednak jest już mocno wysłużony, a ilość wózków w necie i ich funkcji mnie przearaża. Może coś polecisz? Podejrzewam, że obecne wózki mogą mieć bajery o jakich nawet mi się nie śniło :-)
Pociesze Cie, ze ja mam 7 braci [emoji1]
co do chodzenia to prawda mi jest najgorzej buty ubrać i kurtkę zapiąć bo brzuszek. A mały mało co śpi , jest strasznie ruchliwy :) noce są średnio przespane . a w dzień tez nie można za bardzo odpocząć ..
Ja kurtki juz nie dopinam, ale nie kupuje specjalnie nowej bo mi szkoda [emoji14] moj Mały najbardziej lubi szaleć jak klade sie spać, w nocy mnie nie męczy ale nie moge spac bo nie ma juz dla mnie wygodnej pozycji [emoji54]
 
Do góry