reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Poduszke mam i nie wyobrazam sobie juz spania bez niej [emoji85]Ja mam mniej wiecej tyle samo 56 i 62. Boje sie ze nie zaloze tych mniejszych bo moj synek szykuje sie na minimum 4 kg [emoji1]
A pranie planuje od poniedziałku [emoji1]
ja jakoś kolo grudnia zacznę pranie a ja mam ciuszki i 56 i 62 i nawet coś tam się trafi 68 [emoji4]
 
reklama
ja po trzecim miałam problem zeby zrzucić kg ale picie kawy mi duzo pomogło bo zabijałam głód i moglam spac sniadanie o 11 obiad 15 i nic wiecej i caly dzien w ruchu i udalo sie. roztepy mam na posladkach i troche na piersiach ale mi to nie przeszkadza mojemu tez nie :) tylko smieje sie ze mam juz ogromny brzuch ja mowie ze wiem bo czuje sie jak slonica :D
Napewno ci sie uda zrzucic te paskudne kg :D i bedziesz jak ta laska :D
pewnie teraz dzidzius najważniejszy [emoji4]
 
ja w bluzie chodze albo w swetrze a tak to wszedzie samochodem to tyle dobrze . Do szpitala nie mam nic powoli trzeba kupowac bo jeszcze miesiac i juz pozniej bezpiecznie mozna rodzic
 
Ja mam na 4 stycznia [emoji4] ale kto wie czy się dotrwa do tego dnia [emoji6]
Moja 4 ciąża. Mam już córkę 9l,syna 5l,syna 17 miesięcy i teraz będzie córeczka [emoji7]
Także 2 parki będę miała.
 
reklama
ja pozniej moge czasu nie miec bo u mnie bedzie ciezko dzieci do szkoly do przedszkola sama w domu z nimi nie wiem jak dam rade bede walczyła :)
 
Do góry