reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

no niby facet nie zrobi tak jak my ale ja na początku miałam pretensje do męża ze źle coś sprząta ale później stwierdziłam ze najważniejsze że sprząta i zawsze jest inaczej i zaczęłam chwalić [emoji6]
I to jest dobre podejście, ważne, że się chłopy starają i właśnie trzeba chwalić bo inaczej się zdemotywuja całkiem [emoji16] mój niestety ma slomiany zapał i na wszystko czas a ja jestem w gorącej wodzie kapana i i tak się rwe do roboty bo ja muszę mieć na już i koniec [emoji3]
 
reklama
Dzisiaj zakupiłam w Lidlu stanik do karmienia i komplet pościeli-poszewki. Będziecie używać kołdry dla dzidzi? Podobno się nie zaleca i ja też nie mam zamiaru używać ale dostałam kolderke i podusie, może będziemy używać jak dzidzi będę mieć na oku. Ciężko mi sobie wyobrazić takie puste łóżeczko [emoji58] narazie mamy rożek, a Wy jak planujecie organizacje łóżeczka?
 
Dzisiaj zakupiłam w Lidlu stanik do karmienia i komplet pościeli-poszewki. Będziecie używać kołdry dla dzidzi? Podobno się nie zaleca i ja też nie mam zamiaru używać ale dostałam kolderke i podusie, może będziemy używać jak dzidzi będę mieć na oku. Ciężko mi sobie wyobrazić takie puste łóżeczko [emoji58] narazie mamy rożek, a Wy jak planujecie organizacje łóżeczka?
A czemu nie zaleca się kolderki? Sory ale zielona jestem [emoji39] ja jeszcze musze kupić jakiś komplet do łóżeczka poduszka i kocyk bo mam tylko do wózka
 
Dzisiaj zakupiłam w Lidlu stanik do karmienia i komplet pościeli-poszewki. Będziecie używać kołdry dla dzidzi? Podobno się nie zaleca i ja też nie mam zamiaru używać ale dostałam kolderke i podusie, może będziemy używać jak dzidzi będę mieć na oku. Ciężko mi sobie wyobrazić takie puste łóżeczko [emoji58] narazie mamy rożek, a Wy jak planujecie organizacje łóżeczka?

Też mam te staniki, 2 sztuki. Fajny skład mają, bo 95% bawełna i 5% elastan.
Kołdrę mam taką malutką i pościel do niej rownież, ale na samym początku zamierzam używać otulaczy i śpiworków. Naliczyłam ich ostatnio 10 sztuk, rożnych rozmiarów. Ale mam też większą kołdrę i pościele jeszcze po moich dziewczynkach. Na pózniej. No i niezawodne kocyki [emoji6]
 
Dzisiaj zakupiłam w Lidlu stanik do karmienia i komplet pościeli-poszewki. Będziecie używać kołdry dla dzidzi? Podobno się nie zaleca i ja też nie mam zamiaru używać ale dostałam kolderke i podusie, może będziemy używać jak dzidzi będę mieć na oku. Ciężko mi sobie wyobrazić takie puste łóżeczko [emoji58] narazie mamy rożek, a Wy jak planujecie organizacje łóżeczka?
Ja w rożku na początku ale mam tez kołdrę i podusie właśnie ze względu na to że wydawało mi się że łózeczko będzie puste[emoji16] ale chyba po prostu będzie czekać aż mały podrosnie
 
Dzisiaj zakupiłam w Lidlu stanik do karmienia i komplet pościeli-poszewki. Będziecie używać kołdry dla dzidzi? Podobno się nie zaleca i ja też nie mam zamiaru używać ale dostałam kolderke i podusie, może będziemy używać jak dzidzi będę mieć na oku. Ciężko mi sobie wyobrazić takie puste łóżeczko [emoji58] narazie mamy rożek, a Wy jak planujecie organizacje łóżeczka?
Moje dziecko przez pierwszy rok spało tylko w śpiworku, właśnie w takim pustym łóżeczku. Kołdrę zamierzam dopiero teraz kupić, a ma 16 miesięcy ;) Nowa dzidzia też na początku w śpiworku.
Dziewczyny a kupujecie ta poduszkę antywstrzasowa "motylka"?
Nie. Dla mnie zbędne. ;)
 
reklama
Ja nie kupowałam stanika bo nie wiem czy będę karmić piersią a bardzo bym chciała tylko boje się że dziecko nie złapie piersi i nic z tego nie będzie [emoji52]
 
Do góry