reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Mam pytanie, ubieracie swoim dzieciom buty na spacer? My do tej pory nie zakładaliśmy, tylko ciepłe skarpetki, ale ciotki mnie atakują i już zgłupiałam...
I drugie pytanie. Stosujecie BLW? Jak przemycacie mięso?
 
reklama
Mam pytanie, ubieracie swoim dzieciom buty na spacer? My do tej pory nie zakładaliśmy, tylko ciepłe skarpetki, ale ciotki mnie atakują i już zgłupiałam...
I drugie pytanie. Stosujecie BLW? Jak przemycacie mięso?
Olek nie zapowiada się żeby szybko chodził więc kupiłam takie za radą dziewczyn
Co do blw nie pomoge bo u nas idzie jak krew z nosa jedzenie.
Screenshot_20191006-162950.jpeg
 
W wozku nie, ubieram drugie grube skarpety i jak trzeba to kocykiem przykrywam albo teraz jak było tak zimno to osłona na wózek, ale mam w torebce takie buciki z elastyczna podeszwa i czasami wyjme mała i stawiam ja koło ławki zeby sobie pochodziła [emoji846] wtedy tylko ubieram.
Blw stosuje, robie pulpeciki na parze z miesa mielonego, albo miesko z zupy na kawałeczki szarpie.
Mam pytanie, ubieracie swoim dzieciom buty na spacer? My do tej pory nie zakładaliśmy, tylko ciepłe skarpetki, ale ciotki mnie atakują i już zgłupiałam...
I drugie pytanie. Stosujecie BLW? Jak przemycacie mięso?
 
Mam pytanie, ubieracie swoim dzieciom buty na spacer? My do tej pory nie zakładaliśmy, tylko ciepłe skarpetki, ale ciotki mnie atakują i już zgłupiałam...
I drugie pytanie. Stosujecie BLW? Jak przemycacie mięso?
Nie ubieram butów na razie. Cieplejsze skarpetki i ew kocyk na razie wystarczają.
Moja na blw, nic nie przemycam, bo ona na szczęście wszystko je. [emoji6]
 
Mam kolejne pytanie. Czym myjecie mleczaki swoich pociech? Szczoteczkę na palec mam i do tej pory stosowaliśmy tylko wodę. Próbowałyście past? Coś polecacie? Jak to praktycznie ogarnąć, żeby dziecko nie zjadało pasty? Może macie w temacie większe doświadczenie. U nas już 6 zębów, o taki (prawie) uśmiech :D
 
Mam kolejne pytanie. Czym myjecie mleczaki swoich pociech? Szczoteczkę na palec mam i do tej pory stosowaliśmy tylko wodę. Próbowałyście past? Coś polecacie? Jak to praktycznie ogarnąć, żeby dziecko nie zjadało pasty? Może macie w temacie większe doświadczenie. U nas już 6 zębów, o taki (prawie) uśmiech :D
Normalnie szczoteczka dla dzieci Jordan chyba i pasta elmex od pierwszego ząbka w rosmanie sobie zobacz :) myjemy 2 razy dziennie
 
reklama
Do góry