reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo Kraków!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

ewcik

mama kwietniowa 2006
Dołączył(a)
29 Sierpień 2005
Postów
270
Sa juz dziewczyny z 3miasta i zŁodzi i Mazowsza, wiec teraz pora na poludnie Polski! Czy sa tu jakies kwietnioweczki z Krakowa badz okolic? Ja mieszkam w Krakowie, obecnie w Podgorzu, choc duza czesc zycia spedzilam na Krowodrzy i mam do tej dzielnicy duzy sentyment, moze niebawem uda mi sie tam wrocic ;) Dziewczyny z okolic odezwijcie sie, to bedziemy mogly obgadac nasze lokalne sprawy - dobry sklep ciazowy, szpital, lekarz itp. itd. :) Papa!
 
reklama
Witam Krakuske! Ja tez z Krakowa, mieszkam w Starym Mieście, ale wychowałam się na Bieżanowie. Z Centrum chcemy już z mężem uciec i przenosimy się na Salwator, niestety chyba dopiero po porodzie i to pare miesięcy.
Gdzie zamierzasz rodzić? i na kiedy masz termin
 
No ciesze sie, ze choc jedna osoba z Krakowa sie znalazla :) Termin mam dokladnie na Wielkanoc tj. 16/17 kwietnia, a gdzie to nie mam pojecia... Zmienia mi sie jak w kalejdoskopie ;) Ale chyba bedzie to Ujastek, Kopernika lub Narutowicza (na razie w takiej kolejnosci, ale pewnie za tydzien bedzie inna :))
Jest tyle roznych sprzecznych opinii o kazdym szpitalu ze nie mam pojecia, na co sie zdecydowac. Moja obecna lekarka jest z Narutowicza, ale chyba nie bede u niej rodzic. A Ty juz zdecydowalas?? Buzka!
 
Raczej Kopernika, mam tam lekarke a poza tym jest tam oddział dla noworodków w razie komplikacji, słyszałam, że 2 szpitale mają taki oddział Kopernika i Narutowicza. Zastanawiałam się jeszcze nad Żeromskim bo większość znajomych tam rodziła ale nie jestem przekonana.
Poza tym już chodze na Kopernika i mam tam kartę na patologii ciąży ponieważ mam hiperprolaktynemię, a na tamtym oddziale podobno jest ok.
 
Witam! :) Ja też z Krakowa (Dębniki) - chociaż jeszcze jestem w dziale dla starających się :D. Pozdrawiam :)
 
Magdaleona - ja Kopernika tez biore powaznie pod uwage, wlasnie ze wzgledu na ten oddzial dla noworodkow, wiec moze sie spotkamy ;) I hiperprolaktynemia jest mi tez znajoma - leczylam sie na nia poltora roka przed zajsciem w ciaze...

Blutka - 3mam kciuki i czekamy w Przyszlych Mamach :)!
 
Czesć! Ja z majówek i z Krakowa ( aktualnie Bronowice za miesiąc, góra dwa Krowodrza Górka). Tez leczyłam sie na hiperprolaktynemię. Ewcik gdybyś czasem zdecydowala sie na Ujastek, unikaj jak ognia ordynatora tamtego szpitala, mam bardzo nieprzyjemne wspomnienia związane z tym "lekarzem". A czy słyszałyście jakies opinie na temat szpitala na Galla? Czy jesteście zadowolone ze swoich gin. gdzie chodzicie? Moja lekarka nie chce mi przedłużyć L4, a ja troche boję sie wracać do pracy. Teraz nic sie właściwie nie dzieje, ale mam za sobą dwa poronienia, a moja praca jest bardzo stresująca, poza tym mąz wyjeżdrza na miesieczną delegację a ja musze wykańczać mieszkanie, pracując nie poradze sobie chyba z tym wszystkim. Jesli znacie jakiegoś lekarza, który chętniej daje zwolnienia to prosze dajcie namiary.
Powodzenia Blutka!
 
Ewcik na hiperprol... też leczyłam się rok przed zajściem w ciążę a nawet już w ciąży zażywałam norprolak, dopiero od miesiąc odstawiłam.
Gunia jeżeli chodzi o lekarza, to ja chodzę też czasami prywatnie i nigdy nie spotkałam się z niechęcią jeżeli chodzi o L-4 (już 2 m-c jestem na zwolnieniu z powodu bóli) Raz moja pani dr z kliniki nie mogła mnie przyjąć i poszłam do innej lekarki z jej polecenia - byłam u niej pierwszy raz a wypisała mi zwolnienie, oczywiście za wszystko się płaci ale myślę, że po takich przejściach jakie miałaś lekarz powinien Ci zabronić pracować do końca nawet jak się nic nie dzieje a nie robić problemy.
Nie słyszałam żadnych opini o Galla, ale dziewczyny omijajcie szerokim łukiem prywatną klinikę na (zdaje się) Modrzewiowej, w każdym razie na Woli Justowskiej, słyszałam straszne historie, niestety tragiczne w skutkach dla noworodków...
Gunia sprawdze na pieczątce z L-4 i podam Ci namiary na Panią doktor u której byłam, może warto zasięgnąć opini innego lekarza
 
Magdaleona wielkie dzięki! To czekam na ewentualne namiary.
 
reklama
Gunia - ja niestety nie bardzo moge polecic Ci jakiegos lekarza - z pani doktor, do ktorej chodze obecnie nie jestem za bardzo zadowolona i sama rozgladam sie za kims lepszym. Co do L-4, to zgadzam sie z Magdaleona, ze w Twoim przypadku kazdy lekarz powinien dac bez problemu!
Jesli chodzi o szpital na Galla to za wiele o nim nie slyszalam - ani zbyt wiele dobrego, ani tez nic zlego. Kolezanka rodzila tam i byla zadowolona, ale to bylo juz ponad 4 lata temu, wiec troche dawno...
Czy ten lekarz z Ujastek, o ktorym wspominalas to moze niejaki dr Juszczyk???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry