reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo Kraków!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kasianka a gdzie Ty będziesz rodzić? Właśnie zauważyłam, że masz termin 1 dzień przede mną... czy jesteś gotowa na wcześniejsze rozwiązanie - to juz może być w każdej chwili
 
reklama
Będę rodzić w Narutowiczu. Gin mnie uprzedził, że pewnie urodzę w połowie marca.. z tą gotowością to tak niespecjalnie. pewnie mi brakuje trochę drobiazgów, ale całe szczęście teraz nie ma problemów z zakupami, w razie czego mąż albo siostra coś tam dokupią.. właśnie skończyłam szyć pościel, bo nie chciało mi się biegać po sklepach :)
gorzej jest z gotowością psychiczną...trochę się obawiam, i samego porodu i tego co będzie dalej. ale to chyba każda z nas.. a Ty gdzie rodzisz??? i jak się czujesz??
 
Ja będę rodzić na Kopernika. U mnie już wszystko na swoim miejscu, bo istnieje możliwośc porodu w każdej chwili - juz od 3 tygodni leżę, całe szczęście w domu bo moja pani G chciała mnie położyć do szpitala ale obiecałam, że grzecznie będę leżeć.
 
Z samego rana  ::) Mam byc w szpitalu o 7:30. I chyba nie zaspie, tak jak Ty bo juz tej nocy ledwo spalam z wrazenia ;)
 
Ewcik a jak tam twój brzuszek? Słyszałam, że po cc "fałd" brzuszny tak szybko nie zanika jak po naturalnum, a jak jest u Ciebie, bo ja juz 5 tyg po porodzie i dalej mam bandzich (chociaż chyba powoli zaczyna zanikać)
 
Niestety- brzuszek, choc chyba raczej brzuchol jest...:( Z waga nawet nie najgorzej, bo tydzien po porodzie mialam 3 kilo na plusie, ale niestety mega fald na brzuchu wisi :(
A jak Twoja blizna - mi lekarz zalecil Contractubex, a kolezanka polecila masc o nazwie Dermatix - podobno rewelacyjna, ale tez nie tania (ponad 100 PLN). No ale gdyby faktycznie cudownie dzialala, to moze warto zainwestowac ???
 
Mi bliznę kazała przemywac szarym mydłem i tyle. A nic na zblednięcie nie poleciła, hmmm ale może warto coś kupić żeby blizna była mniejsza, choć ona jest tak nisko że nie ma szans żeby nawet przy najniższej bieliźnie była widoczna.
Bardziej martwi mnie ten brzuch bo czuję, że to sam tłuszcz, no i rozstepy na udach - te niestety sa bardzo widoczne, a tu lato się zbliża :(
 
reklama
A powiedz czy pamiętasz do kogo trafiłaś na Kopernika? Jak tak to napisz. Ja chodzę do dr Kaim ale czasami ciężko ją złapać i kiedyś poleciła mi "w razie problemów" panią dr Mamak - Bałaga, przyjmuje na Łokietka 18b/2, tel. 601 47 18 77 - byłam raz i byłam bardzo zadowolona.

witam
chciałam zapytać czy rodziła Pani u dr Kaim na Kopernika?? ja w ciąży chodzę właśnie do niej. Proszę o opinie na ten temat :happy2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry