reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo Kraków!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kasianka!!!!
rodziłam sobie w Siemieradzkim!!!!nie chodziłam do takiej normalnej szkoły rodzenia bo miałam swoją prywatną położną!i cały materiał przerobiłam z nią! :D
mój porodziktrwał 13h(na moje życzenie!!!!!!)nie chciałam żadnego znieczulenia!!!!(teraz wiem że głuptas byłam!!!!!!!!!!!!!!!!! ::))ani nic na przyspieszenie!!!!!nie wiem co za diabeł mnie do tego podpuścił!!! ;Dale przeżyłam!!!!(uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffff)
a kubuś jest małym terrorystą ::) są dni i noce (niestety )że chciałabym wsadzić go do brzucha!!!!! ;D
a to mój mały,słodki  terrorysta!!!!


pc0710714ok.jpg

pb1002403ip.jpg




 
reklama
la pain, Twój Kubuś jest słodki :) jeśli tak wygląda każdy terrorysta to wcale się nie dziwię że ludzie się dają nabrać :):) ja za specjalnie jeszcze nie wiem nic o porodzie i właściwie może całe szczęście. niestety nie mam dostępu do prywatnych położnych, więc będę się musiała zadowolić jakąś szkółką. o ile się jeszcze do niej dotoczę :)
 
kasianka!!nie masz dostępu do prywatnych położnych z powodu??
bo nie masz kasy na taką przyjemność czy nie znasz żadnej???bo jeżeli to drugie to polecam gorąco moją położną!!!!to jej stronka!!!
www.polozna.krakow.pl
 
la pain - Gratuluje cudownego bobaska!! Kubus wyglada na slodkiego urwisa :)
Zaciekawila mnie ta opcja indywidualnej szkoly rodzenia - to moje pierwsze dziecko, wiec bardzo chce isc do jakiejs szkoly, zeby miec pojecie, jak sie z malenstwem nalezy obchodzic. Mam jednak dwa problemy: maz pracuje wtorek - piatek w Warszawie, a koniecznie chce, zeby on tez sie tego wszystkiego nauczyl, wiec na kurs zostaje nam tylko poniedzialek :(. I jeszcze nie znalazlam szkoly, gdzie zajecia bylyby tylko w poniedzialek. No i druga sprawa: chce sie glownie dowiedziec, jak sie dzidzia opiekowac, a nie ogladac filmy na video z porodu, czy z cc - za takimi widokami nie przepadam i chyba wole nie byc tak do konca swiadoma jak to wyglada.
Czy mozna spytac, jaki - orientacyjnie - jest koszt takiego indywidualnego "kursu"??
 
La pain słodki maluszek z twojego synusia!
Też chciałabym się dowiedzieć o orientacyjny koszt parpdu z prywatną położną - jeżeli możesz to podaj.
Ja będę rodzić na Kopernika (tam mam moją panią dr) i jak zapytałam o szkoły rodzenia - przyznałam od razu, że wolałabym indywidualne... zaproponowała mi położną z tamtego szpitala. Zaczynam od 32 tyg. ciąży będę mieć 4 zajęcia trwające 1 - 1,5 godziny. Koszt jednej sesji 50 zł. Nie wiem natomiast czy mogę ją sobie "zamówić" do porodu - muszę się dowiedzieć.
Wiem że zajęcia będą u niej w domu i będziemy przerabiać: poród naturalny (ja też chcę coś o cesarce się dowiedzieć - też powie), opieka nad maluszkiem, kąpiel dziecka - tu podobno tata będzię niezbędny - ja tylko do obserwacji ;) karmienie, oraz pielęgnacja poporodowa (sprawy kobiece, bez męża)
 
A jeszcze jedno koleżanka pokazała mi sklep, gdzie dają naprawdę dobre ceny za wózki - można się targować i poprosić o zniżki. Dla chętnych: "Świat dziecka" Nowa Huta, os. Zgody 7, pon-pt 11-19, sob 10-14, tel. 644-24-50.
Porównywałam dla przykładu ceny wózków Mutsy ze sklepem na Lubicz - około 400 zł różnicy!
 
dziewczyny!!!no więc tak...
ja za każdą normalną wizytę-czyli rozmowa pt.100 pytań do...mierzenie, ważenie ,ciśnienie,tętno(dzieciątka)płaciłam 30zł.za indywidualną szkołe rodz.czyli oddychanie pozycje do porodu,przygotowanie do karmienia(jak dbać o piersi i takie tam)jak dbać o maluszka ok50zł i co fajne to może przyjeżdzać do was do domku!!!
ona ma jakąś podpisaną umowe ze szpitalem na siemieradzkiego i koszt prywatnego poroduz nią to 500zł(które płaci się w szpitalu.ona dostaje z tego jakąś część pieniędzy)my oprócz tego daliśmy jej osobno kaskę bo zajmowała się mną cudownie przez 13 h!!! nie wiem ile kosztuje poród z nią w innym szpitalu!!!!
podaje jeszcze raz jej stronkę tam jest jej nr.tel więc możecie zadzwonic albo wysłać maila żeby się wszystkiego dowiedzieć!!!!

www.polozna.krakow.pl

pc2311712nt.jpg

pc2412071lf.jpg

pc2412236ce.jpg

pc2412443bi.jpg
 
chodziłam do położnej i do lekarza!!!
całkiem bez sensu!no ale mówi się trudno!!!! ;D
 
reklama
La pain, myślałam że prywatna położna to po prostu któs z Twojej rodziny lub znajoma :) nie wiedziałam że taka "instytucja" istnieje :) dzięki za namiary w każdym razie. nie bardzo mam jeszcze zdanie na ten temat.. oczywiście sprawy finansowe grają tu też jakąś rolę, bo jako że miałam ciążę zagrożoną, cały czas i dość często chodzę do gina (oczywiście prywatnie) a co za tym idzie- wszystkie badania też robię prywatnie. Wiem, że lekarz będzie przy porodzie..pewnie lepiej żeby była też położna.. ale opłacać taką dwójeczkę to już chyba nie dam rady :):)

Magdaleona, dzięki za namiar na wózki, muszę się tam kiedyś doturlać. Jeśli coś będziecie wiedzieć o fajnych promocjach w sklepach dzieciowych to ja proszę o namiary bo jeśli chodzi i zakupy to jestem zupełnie zielona..a nie mam jeszcze nic :(:(

La pain a Ty jaki wózek byś poleciła??? albo odradziła???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry