reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo Kraków!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Na to, zeby zmiescila sie cala na ekranie to dzidzia pewnie bedzie juz za duza, ale mysle ze buzia sie zmiesci w calosci.
Zdjecie, ktore ja mam to twarz i tulow, gdzies do wysokosci klatki piersiowej.
A filmiki tez sa takie "fragmentaryczne" - na jednym buzia i czesc tulowia, na drugim nozki i stopki itd., chyba nie mam takiego ujecia, zeby dzidzia byla calutenka naraz.
 
reklama
Właśnie się dziś dowiedziałam, że JEST W KRAKOWIE USG 4D!!!
Dzwoniłam już do lekarza i potwierdził, że od dziś ruszają z nowiutkim usg 4d.
Punkt mieści się w przychodni ul. Na Błonie 1 jest tam prywatny gabinet. Usg kosztuje 240 zł z pełnym opisem medycznym i zapisem na CD. Jeszcze się zastanawiam nad tym czy jest sens wydać taką kasę na usg tylko po to, żeby mieć pamiątkę - zdjęcie córeczki jeszcze z brzuszka. Jak się zdecyduję to dam znać czy to na 100% usg 4d.
Mam tel. kom. do lekarza więc jakby któraś chciała się przekonać to dajcie znać to wyślę.
 
No nareszcie.... Jak bylam na badaniu w Wawie, to lekarz nie chcial wierzyc, ze w Krakowie (taki wazny osrodek medyczny...) nie ma takiego aparatu.

Magdaleona - jesli zdecydujesz sie jednak zrobic badanie, to rozwaz jeszcze, czy tu u nas w Kraku.
Pisalas, ze do Warszawy wybierasz sie tak czy siak, a plusem tamtego gabinetu, jest to ze lekarz ma wieksze doswiadczenie w obsludze takiego aparatu. Przy USG bardzo wazne jest przeciez doswiadczenie lekarza odczujacego obraz.

 
Wiem, ale tutaj poszłabym z mężem a niestety do W-wy jadę służbowo i mogłabym zabrać koleżankę z pracy... mąż też chciałby zobaczyć.
 
A to co innego.... :)
W sumie to dobre USG juz mialas, teraz chyba bardziej zalezy Ci na pamiatce dla Malej.
Nie namawiam, nie odradzam - jesli sie jednak zdecydujecie to koniecznie daj znac, jak bylo! :)
 
Hej Krakuski! Jak tam u Was ciąża przebiega, zapisałyście się na jakąś szkołę rodzenia? Mój mąż ostatnio "śledzi" akcję "Rodzić po ludzku" i zmienił stosunek do porodu rodzinnego. Wcześniej mówił, że jak chcę to będzie, a teraz powiedział że musi tam być żeby pilnowac jak mnie traktują!!! A ja przez to wszystko zastanawiam się czy Kopernik to dobre rozwiązanie bo chciałabym rodzić "aktywnie". Muszę pogadać z lekarką w piątek na wizycie
 
Mi ostatnio jakoś ciężko się zaczyna robić.. i niezdara się zrobiłam okropna. przychodzę z pracy i padam...
Od 2 lutego mam zamiar się wybrać do szkoły rodzenia w Narutowiczu, bo tam mam zamiar rodzić. Przeraża mnie tylko, że zajęcia są paskudnie rozplanowane- 4 razy w tygodniu po 45 minut :( a ja się muszę tłuc przez całe miasto. Ale mój gin stwierdził, że jeśli chcemy poród rodzinny, to lepiej iść do szkoły rodzenia..
nie wiem czy mi sił starczy na cały miesiąc.
pozdrowienia dla mamuś z Krakowa..
 
Witam! Ja tez jestem z Krakowa ( Śródmieście) Miałam zamiar rodzić na Królowej Jadwigi ale dziewczyny mi coś odradzały więc teraz nie wiem gdzie.. pogadam jeszcze z lekarzem i wtedy zdecyduje. Szkoły rodzenia jeszcze nie wybrałam wiec proszę czy mozecie mi polecic jakąś?? Napiszcie gdzie i ile kosztuje bo narazie mam tylko namiary na szkołę przy Siemieradzkiego kosztuje 250zl ale zajęcia mają spoko basen itp.. Czekam na odpowiedzi i trzymam za wszystkie mamusie kciuki ;D
 
Kala w Narutowiczu szkoła osztuje 200 zł, ale jest podział na wykłady i ćwiczenia (jak z jednej częśi rezygnujesz to połowa sumy) Ja chyba zrezygnuję z ćwiczeń ze względu na ten nieszczęsny "rozkład" zajęć. Po prostu mi się nie chce..
ostatnio słyszałm dużo dobrych rzeczy o szpitalu na Siemiradzkiego. Gdybym nie miała lekarza w Narutowiczu, pewnie bym się zastanawiała nad Siemiradzkim..siostry koleżanka rodziła tam 3 tygodnie temu, wcześniej chodziła tam do szkoły, nie miała lekarza ani opłaconej położnej ale była bardzo zadowolona..
jednak oczywiście wiadomo, że ile rodzących- tyle opinii i zależy na jakich ludzi się trafi.
 
reklama
Dzięki! a nie wiesz od którego tygodnia ciązy mozna się zapisywac?? Masz jakies namiary tel albo cuś?? ;) Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry