reklama

halo studentki! :)

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez tatianka1, 29 Lipiec 2011.

1. tatianka1

tatianka1 Zaciekawiona BB

halo studentki i przyszłe panie magister :)
    jakie macie doświadczenia z pisaniem swoich prac magisterskich? czy trzeba się MEGA stresować przed obroną, a może podchodzicie do tego na luzie? mam temirn we wrześniu a w sumie mam jej malutko :ooo

2. Pyscek

Pyscek :)

Mam już za sobą obronę licencjacką, niedługo będę bronić mgr, samą obroną nie trzeba się stresować, jeżeli sama pisałaś pracę to wiesz co w niej jest nawet jeżeli stres weźmie górę przed komisją to i tak odpowiedź na pytania zadane z pracy odpowiesz bez żadnych trudności, a jeżeli chodzi o dodatkowe pytania, które się losuje to po prostu mniej więcej coś trzeba na nie umieć tylko nie za dużo bo jak się rozgadasz to komisja każe przejść dalej do następnego pytania bądź po prostu podziękuje Ci i potem wyniki :-) Trzymam kciuki za Ciebie &&&&&&&& dasz radę :-)

3. reklama
  4. stop&stare

stop&stare Zaciekawiona BB

Stres zawsze jest - wiadomo...
    A ile już tej pracy masz? dużo zostało? jak z czasem?

5. tatianka1

tatianka1 Zaciekawiona BB

właśnie bardzo mało czasu :(
    więc znalazłam jakiś ratunek i po części będę się opierać nie na literaturze z bibliotek a ebokach dostępnycjh w necie, znalazłam stronę texter book która akurat ma pracę o podobnej tematyce jak piszę.
    mam nadzieję, że jakoś się wyrobię, chciała bym we wrześniu odpocząć jeszcze :)

Poleć forum