reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Handmade'owy wątek, czyli zrób to sama :)

reklama
I ja w ostatnim czasie troszkę porobiłam, więc się pochwale (a co???) :) Mam taką potrzebę bo dumna z siebie jestem ;)

DSC_0352.jpgpage.jpgDSC_0363.jpgDSC_0431.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0352.jpg
    DSC_0352.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 196
  • page.jpg
    page.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 199
  • DSC_0363.jpg
    DSC_0363.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 190
  • DSC_0431.jpg
    DSC_0431.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 196
bosmanka ja już chwaliłam, ale pochwalę jeszcze raz, a co! :-) Super zdolniacha jesteś! Króliczek i przytulanka/memlanka są boskie, cudne i wow wow wow!
 
No to teraz robię kocyk :) Może jeszcze zdążę Wam dzisiaj pokazać. Chcę zrobić z zameczkiem u dołu, aby można było wkład włożyć na chłodniejsze dni, albo wyjąć kiedy ciepło. Nie znalazłam takich. Nawet La Millou robi, albo kocyki letnie, albo grube na zimę. Boję się niestety jak ta włóknina się zachowa w praniu, bo np. poduszki zbijają się w takie kule, więc ja wolę sobie zrobić tak, żeby można było do prania wyjmować wkład :)
 
Rzeczywiście udało mi sie ukończyć kocyk przedwczoraj, ale nie miałam już siły robić i wstawiać fotek. Dzisiaj się zebrałam i taki oto efekt:
page.jpg
Kocyk jest z dwóch polarków uszyty, tylko że jeden to ten wytłaczany, a drugi gładki. Tak jak pisałam wszyłam zameczek, więc mogę wkładać i wyjmować wypełnienie :)
 

Załączniki

  • page.jpg
    page.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 196
Moje pierwsze prace z szydełkiem :-)

IMAG0500.jpgIMAG0499.jpgIMAG0502.jpg

Bosmanka piękne rzeczy. Kocyk cudo.
 

Załączniki

  • IMAG0500.jpg
    IMAG0500.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 173
  • IMAG0499.jpg
    IMAG0499.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 174
  • IMAG0502.jpg
    IMAG0502.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 172
reklama
Do góry