reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Handmade'owy wątek, czyli zrób to sama :)

reklama
Wiem, że można kupić taki gotowy, płaski specjalny filc i wtedy z niego można by było wyciąć literki oraz porobić jakieś fajne ozdóbki. :) Na pewno dostępny będzie w pasmanteriach. Oczywiście samej też można pofilcować, ale roboty będzie już więcej, chociaż pewnie też dużo satysfakcji z własnego dzieła. :)
 
dorzucam jeszcze kilka linek- na printersa na DIY BABY STUFF diy baby stuff z róznymi pomyslami - mnie sie strasznie podobaja te bajery ze zwyklumi bodziakami- doszywane falbanki albo krawaty czy szelki- łatwe i wyglada bosko!

tutorial do zrobienia bawelanianego kocyka- dla tych co maja maszyne- landrynka special for you :p Cotton Print and Minky Blanket | How Does She...

sliczne opaski dla malych ksiezniczek - mysle z eda sie to spokojnie zrobic i bez maszyny Vintage Sequin Flower Headband | How Does She... oraz Soft And Comfy! Adorable Flower Headband! | How Does She...

wymaga wiekszej wprawy ale cudny Sew Much Ado: Ric Rac Receiving Blanket tutorial.
 
Cześć. Wpadam na chwilkę tylko, bom padnięta. Jutro po południu postaram się wejść na dłużej, bo rano z juniorem mamy spotkanie integracyjne w przedszkolu.

Joanna śliczny ten motylek! Jestem pod ogromnym wrażeniem!!!!:szok::tak:

Die mnie też strasznie podobają się te literki. Fajne są też takie szyte z filcu.

Wrzucę Wam kilka moich prac.
DSC04158.jpgDSC04288.jpgDSC04344.jpgDSC04354.jpgDSC04358.jpgDSC04375.jpgDSC04376 - Kopia.jpgDSC04365.jpgDSC04463.jpg
 

Załączniki

  • DSC04158.jpg
    DSC04158.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 96
  • DSC04288.jpg
    DSC04288.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 84
  • DSC04344.jpg
    DSC04344.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 111
  • DSC04354.jpg
    DSC04354.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 110
  • DSC04358.jpg
    DSC04358.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 89
  • DSC04375.jpg
    DSC04375.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 86
  • DSC04376 - Kopia.jpg
    DSC04376 - Kopia.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 83
  • DSC04365.jpg
    DSC04365.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 114
  • DSC04463.jpg
    DSC04463.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 89
  • DSC04183.jpg
    DSC04183.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 121
Ile fajnych linków. :)

Perle, moja mama często zdobiła nam ubranka w ten sposób, bo za PRL-u nie było niczego ładnego. Chyba że coś dostałam z Zachodu czy Ameryki od znajomej mamy. Do dzisiaj wiele z nich zachowało się w dobrym stanie i pewnie posłużą.

Dla Ciebie i innych zainteresowanych filcem znalazłam stronę z literkami:

literki z filcu - Galerie - Deccoria.pl – projektowanie wnętrz, dekoracja i aranżacja wnętrza

Kamea, wow, rewelacyjne są Twoje prace!!! Szacun dla mistrza!
 
Ostatnia edycja:
bo ja bym sie chciala zapytac o te opaseczki- tak wiem bede miec synka ale potrzebne mi one winnych celach:p jak cos to napisz mi na priv chetnie bym kupila pare sztuk takjich w roznych kolrach i moze cosik jeszcze:)


joanna- ale fajne sa te literki z filcu az w szoku ejstem nie wiedizalmz e to tak fajnie wyglada! no to teraz zagwozdka - dreno czy filc??
 
reklama
Do góry