reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hania:+)

Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
8
Witam. Kobietki jestem w 23 tygodniu ciąży byłam na usg moja ginekolog mówiła że wszystko jest dobrze. Nie ukrywam że strasznie się boje, nie mogę spać po nocy. Nie odczuwam ruchów takich jak inne kobietki tu piszą... Czuje tylko takie przelewanie się brzuchu czasami pulsowanie czy na poczucie ruchów i ruszanie się brzuszka mam jeszcze czas??? Pozdrawiam
 
reklama
A lozysko w ktorym masz miejscu? Ja mam na przedniej scianie i tez na poczatku czulam tak jak Ty ;) do tej pory mam tak ze niektorych ruchow nie czuje a jak patrze na brzuch to widze, ze sie wierci maly :) albo dopiero jak reke poloze na brzuchu to czuje.
 
Ja tylko czuje takie pulsowanie jakby bicie serduszka i czasami przelewanie w brzuchu. A w którym tygodniu poczułaś ruchy i były też widoczne?
 
A lozysko w ktorym masz miejscu? Ja mam na przedniej scianie i tez na poczatku czulam tak jak Ty ;) do tej pory mam tak ze niektorych ruchow nie czuje a jak patrze na brzuch to widze, ze sie wierci maly :) albo dopiero jak reke poloze na brzuchu to czuje.
Ja miałam na przedniej i czulam mocno i szybko jak na 1 ciąże. Chyba nie ma reguly.
 
Witam. Kobietki jestem w 23 tygodniu ciąży byłam na usg moja ginekolog mówiła że wszystko jest dobrze. Nie ukrywam że strasznie się boje, nie mogę spać po nocy. Nie odczuwam ruchów takich jak inne kobietki tu piszą... Czuje tylko takie przelewanie się brzuchu czasami pulsowanie czy na poczucie ruchów i ruszanie się brzuszka
Witam. Kobietki jestem w 23 tygodniu ciąży byłam na usg moja ginekolog mówiła że wszystko jest dobrze. Nie ukrywam że strasznie się boje, nie mogę spać po nocy. Nie odczuwam ruchów takich jak inne kobietki tu piszą... Czuje tylko takie przelewanie się brzuchu czasami pulsowanie czy na poczucie ruchów i ruszanie się brzuszka mam jeszcze czas??? Pozdrawiam
Każdy ma inne odczucia jak czujesz juz przelewanie to pewnie lada dzień poczujesz kopniaki. Ja tez poczułam dosyć późno ruchy i tez mam łożysko na przedniej ścianie, a maluszek na usg wierci się jak szalony😉 ale faktycznie można się zestresowac jak co niektórzy już piszą ze w 18 tygodniu czują 😅 mi lekarz nigdy nie sugerował kiedy powinnam czuć ruchy wiec uznaje ze z tym jest podobnie jak z dolegliwosciami ciażowymi jedni je mają już od zapłodnienia a drudzy muszą swoje odczekać 😉
 
Chyba mnie kochana trochę uspokoilas:-) a co do tych dolegliwości, doznałam ich całkiem niedawno ,moja koleżanka przez całą ciążę wymiotuje, a ja może tylko z dwa razy wymiotowałam na początku czułam zmęczenie odruchy wymiotne miałam a teraz jest super 🤣🤣 tylko jeszcze trzeba czekać na fajne ruchy, kopniaczki, i rozwiązanie🤣🤣 Pozdrawiam:-)
 
O właśnie a ja nie wymiotowalam ani razu, wogole nie wiem co to mdłości jedynie zaczęły mi się wędrówki do toalety w nocy i zmęczenie a w drugim trymestrze problemy z żylakami ale kocham swój stan😍😉 z tymi ruchami do na początku miałam też tak ze przez cały dzień nie czułam nic dopiero jak się wieczorem położyłam juz do lozka tak ok 22 to gdzieś tak po ok pół godziny leżenia szkrab zaczął o sobie dawać znać a z czasem ruchy są coraz bardziej regularne i czuje je już w dzień. Twój maluszek na pewno też już ma jakiś swój indywidualny tryb dnia😉
 
O właśnie a ja nie wymiotowalam ani razu, wogole nie wiem co to mdłości jedynie zaczęły mi się wędrówki do toalety w nocy i zmęczenie a w drugim trymestrze problemy z żylakami ale kocham swój stan😍😉 z tymi ruchami do na początku miałam też tak ze przez cały dzień nie czułam nic dopiero jak się wieczorem położyłam juz do lozka tak ok 22 to gdzieś tak po ok pół godziny leżenia szkrab zaczął o sobie dawać znać a z czasem ruchy są coraz bardziej regularne i czuje je już w dzień. Twój maluszek na pewno też już ma jakiś swój indywidualny tryb dnia😉
Rano to niezbyt ale w dzień trochę tak jak by coś tak mocniej puknelo a wieczorem pulsuje jak szalone i się przelewa w brzuchu jak leżę na boku bo na płasko nie da rady boli kręgosłup... a o wizytach w toalecie to z 4 razy w nocy 🤣🤣
 
reklama
Witam. Kobietki jestem w 23 tygodniu ciąży byłam na usg moja ginekolog mówiła że wszystko jest dobrze. Nie ukrywam że strasznie się boje, nie mogę spać po nocy. Nie odczuwam ruchów takich jak inne kobietki tu piszą... Czuje tylko takie przelewanie się brzuchu czasami pulsowanie czy na poczucie ruchów i ruszanie się brzuszka mam jeszcze czas??? Pozdrawiam

Boisz się, ze ruchów nie odczuwasz? Ok ale żeby z tego tytułu po nocach nie spać? Radzę jednak spróbować bo trzeci trymestr początki po urodzeniu dziecka mogą ci dać równo w kość.
Ja tez długo nie czułam ruchów, gdzieś do 25-26 tygodnia. A może czułam tylko nie wiedziałam, ze to to? Generalnie skoro nie ma powodów do niepokoju to się nie denerwuj na sile.
 
Do góry