reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Happy birthday to you!

reklama
Zaszlam dzisiaj do cukierni podpytac o torty urodzinowe.
Byly same jakies takie.....brzydkie :eek:
No bo tort w formie glowy shrek,a fiony albo jakiejs swini to sorry...ale ladny nie jest :no:
Niby inne postaci mozna sobie wybrac, ale niestety pani katalogu nie miala no to jak mam niby wybrac? No i te shreki i swinie to po ok. 100zl, a te ktorych w katalogu nie ma to z reguly po 210zl!
To ja podziekuje :eek:

masakra! ale szaleństwo:shocked2: a taki tort w łebem shreka to niby co??? bardziej dziecko uszczęśliwi???:-p
ja sam upiekę coś dobrego, tak by smakowało gościom bo Zosia lubi wszystko:-D

z rowerkami to macie zupełną rację!!! mi się bardzo podoba ten co Zosia dostała na Mikołaja, bez żadnych bajerów, ma rączkę dla nas i taką barierkę by ZOsia nie wypadła.
Nie mamy za dużo zabawek więc na roczek kupimy jakąś ukłądankę drewnianą i coś edukacyjnego jeszcze;-)
 
kurcze, moja Wika to za bardzo nie lubi sie bawić zabawkami (chyba jak wszystkie dzieci interesuja ją piloty,komórki i klucze) więc nie wiem co my wymyslimy na roczek, może jakiegoś dużego miska jej kupimy bo lubi miśki...... nie wiem jeszcze....
 
kurcze, moja Wika to za bardzo nie lubi sie bawić zabawkami (chyba jak wszystkie dzieci interesuja ją piloty,komórki i klucze) więc nie wiem co my wymyslimy na roczek, może jakiegoś dużego miska jej kupimy bo lubi miśki...... nie wiem jeszcze....
A u Nas odwrotnie, córcia wcale nie bawi się maskotkami (jedyny wyjątek to szczeniaczek uczniaczek), a cały czas dostaje maskotki. w niedzielę dostała kolejną. Mam nadzieję, że już ostatnią.
 
kasia te torty sa ladne, u mnie to naprawde jakies kiczowate byly...
ale u nas tez jest Sowa wiec podjade jeszcze tam zobaczyc :tak:
 
reklama
My mamy tort już zamówiony u "takiej jednej pani" ;-) Piekła na roczek Piotrusiowej kuzynki i tort był przepyszny :-) Bez bajerów, ale za to "niebo w gębie" ;-):-)
 
Do góry