reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Happy birthday to you!

A

Agutek

Gość
Dziewczyny pierwsze urodzinki naszych bobasow zblizaja sie wielkimi krokami.
Pomyslalam sobie, ze moze bedziemy dzielic sie tutaj pomyslami jak i gdzie zorganizowac ta imprezke, co przygotowac, itp., itd.

Z tego co wiem to w roznych regionach Polski sa jakies specyficzne "rytualy" podczas urodzinek. Fajnie by bylo poczytac sobie o tym :tak:

Mozna by bylo o tym pisac na glownym watku, ale jesli ktoras bedzie chciala szybko odnalezc jakies informacje to tam chyba trudno byloby to zrobic, mysle, ze tutaj troszke latwiej :-)
 
reklama
Dziewczyny świetny pomysł. To może Ja powolutku zacznę jaką mamy koncepcję na ten szczególny dzień.....
Roczek małej wyprawiamy w lokalu, ponieważ nasze mieszkanko nie należy do największych,a wraz z roczkiem bierzemy cywilny ;-).
Pod koniec tygodnia będziemy się rozglądać za lokalem. W naszej rodzinie kładzie się dziecku tacę, a na niej:
pieniążki - to chyba każdy wie
kieliszek - to również
biblię- zakonnica/ ksiądz
pióro - zostanie pisarka/pisarzem
klucze - woźną:-D
szpulka nici - krawcową:-D
Nom i oczywiście tort, gdzieś czytałam, że można zrobić ze zdięciem dziecka, ale u kogo??Nie pamietam
 
Ja znam wersje z kieliszkiem, ksiazka, rozancem, pieniedzmi.
My chyba w domku zrobimy imprezke, choc wcale mi sie nie chce :-D
No i trzeba nauczyc dzieci dmuchac swieczke!
 
ja myśle o torcie lalka:tak: widziałam na żywo na wystwce i naprawde rewelacja:tak: robią różne kolory:tak: tylko nie wiem czy dziecko nie przeżyje traumy jak zobaczy lale bez nóg:szok::-D
 
reklama
my tez raczej! w domu,ale nie wiem jak z goścmi bo na chrzcinach było 19 osób i robiliśmy w restauracji..teraz minimum jest 15 os.nie wiem czy zmiescimy ich przy stole..
na pewno zamawiamy torcik z "Antolaka"-maja pyszne i śliczne torty oraz przeróżne ciasta ciasteczka...(myślę że robią również ze zdjęciem ) z resztą w kilku innych cukierniach widziałam próbki tortów z fotkami..
aa no i szukam też powoli jakiejś ślicznej sukienusi,myślałam też o przebraniu-np.księżniczka,wróżka,elf...etc..
 
Do góry