reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Happy birthday to you!

reklama
Tak sobie mysle, ze znowu bedzie problem z tym co takiemu dziecku na roczek podarowac?
I beda sie pytac nas, a my bedziemy musieli wymyslec. Koncza mi sie pomysly :-D
Wystarczy juz tych zabawek :-p
 
Tak sobie mysle, ze znowu bedzie problem z tym co takiemu dziecku na roczek podarowac?
I beda sie pytac nas, a my bedziemy musieli wymyslec. Koncza mi sie pomysly :-D
Wystarczy juz tych zabawek :-p
u nas już chyba zabawek wystarczy:tak: naprawde jak na dziecko 10 miesięczne moja córcia ma za dużo wszystkiego:tak: ograniczamy zabawki zdecydowanie:tak: bo nie wiem co będzie za 3 lata:szok::szok::szok:
także na roczek brak pomysłu:baffled:
 
u nas szalu nie będzie:no: będzie masza w niedziele a po mszy torcik i kawa:tak: mam niedaleko super cukiernie:-) robia super torty w różnych kształtach:tak:
Oferta / Torty dla dzieci
Roksi ale mi narobiłaś ochoty na ciasto, wszystko wygląda bardzo smacznie.
Mam pytanie - ten tort lalka jak jest zrobiony? Na zdjęciu wygląda jakby lalka byla włożona w srodek, jeśli tak jest to rozumiem że trzeba zapłacić też za lalkę :-D Bo na zrobioną z ciasta to ona nie wygląda :-D
 
reklama
Moja dostala klocki na gwiazdke, ale na razie dla niej sie jeszcze nie nadaja, bo jednak sa niektore elementy za male dla niej. Takze poczekaja jeszcze.
Rowerek? Fajny pomysl ale pewnie nikt takiego drogiego prezentu nie da :no:
A nie chcialabym znowu jakis lalek, maskotek....takie kurzolapy typowe :eek:
 
Do góry