reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hashimoto późno wykryte w ciąży

Dołączył(a)
14 Lipiec 2019
Postów
1
hashimoto wykryte w 12 tygodniu ciąży tak późno wykryte czy ktoś może miał podobny przypadek i może coś powiedzieć niedoczynność 7,3
 
reklama
Ja miałam wykryte w 17 tygodniu i bardzo wysokie tsh. Endokrynolog przepisał letrox 100 i wróciło do normy wszystko. Ale z niewiadomych przyczyn w 24 tygodniu martwy poród . Z sekcji wyszło niedotlenienie wewnątrzmaciczne. Wszystko było do tego czasu ok. Teraz lekarz, poleca zastrzyki przeciwzakrzepowe. Ale corci już nie ma.
 
Teraz już jestem. Mam syna 13 lat córkę 9 lat. Nigdy nie miałam z tarczyca problemów. Dopiero w 3 ciąży w 17 tygodniu miałam bardzo wysokie tsh i endokrynolog dała leki. Wszystko wróciło do normy. Teraz po stracie córki 3 tygodnie po porodzie wyszło mi mocno zanizone. W czwartek idę do endo i niech mi powie czy nadal mam brać leki czy odstawić. A może to tylko w ciąży mi wyszło?
 
Do góry