reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hashimoto

Dominisia tak, bo jod jest niezwykle potrzebny dla dziecka, dlatego warto. Ja tez podczas calej ciazy bralam integrator z jodem:tak:



Na szczęście badania cały czas idą do przodu... :) bo nigdy wcześniej tego nie wiedziałam, zresztą lekarz też nie zalecał :)

Druga ciąża na pewno będzie z jodem:)





 
reklama
jeśli jesteś pod dobrą opieka endo nie powinnaś się tak obawiać... endo będzie czuwał nad Twoimi hormonami i wynikami
 
Witajcie!! Jestem bardzo bardzo początkującym użytkownikiem forum :) Obecnie 7 tydzień ciąży, w którą zaszłam przy TSH 4,6. W tej chwili moje TSH to 5,4, ale mój profesor endo-gin-poł kazał się nie przejmować, brać suplementy z jodem i zrobić badania ok 26 września.
Martwię się jednak gdyż wszystkie mądre poradniki mówią, że TSH w ciąży ma być maksymalnie 2,0...
Nie wiem co mam o tym myśleć, jestem poddenerwowana :(

Biorę Letrox w dawce 150...
 
Stokroteczka01 a w jakiej dawce brałaś przed ciążą Letrox? Bo 150 to na prawdę duża dawka... Na pewno będziesz miała niebawem badanie, żeby sprawdzić jak się mają twoje wyniki przy tej dawce w ciąży. A pozostałe? Fts,Ft4? Anty?

I się nie denerwuj, bo pod sercem masz największy skarb!
 
stokroteczka nie de erwuj sie

ja w ciazy mialam tsh od 0,5 do 5 bodajze, wazne zeb byc pod kontrola endo
zaczelam 100 eltroxu skonczylam na 150

ta ciaze zaczynam z 150 eltroxu /tsh 2,5/
ale kolejne adania za miesiac dopiero mialam robic planowo t chyba bd musiala czesniej
 
Do góry