reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hauck Traxx Jaguar czy Marlin ???

aska outada

Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)
Dołączył(a)
18 Październik 2005
Postów
1 266
Z tego co się orientuję to Marlin jest lżejszy, ale interesuje mnie waga z gondolka, calosci, nigdzie nie moge znalezc tych danych. Chodzi mi zarowno o trojkolowiec jak i czterokolowiek ( Marlin i Jaguar ). Juz czytalam wasze opinie na temat wozka i poza waga (mieszkam na 3 pietrze ) to wydaje sie byc poprostu cudowny :) Mysle ze skusze sie na niego bo przeciez niczym nie ustepuje Quinny a jest 500 zl tanszy !
 
reklama
witaj, mi też wózki te sie strasznie podobają, wygrał Jaguar, ze względu na regulowany podnóżek i regulację oparcia nie na pasku.
 
JA tak samo jak Maja, wybieram jagura ze wzgledu na pdonozek no i nazwe ;D Kiedys moja corka powie, ze juzod malego jezdzial Jaguarem :laugh:
 
Witam! Mi też podoba się Traxx Merlin4. Zachorowałen na ten wózek ;) Jeżeli mógłbym Wam coś doradzić, to moim zdaniem nie zrażał bym się paskiem i brakiem regulowanego podnóżka. Pamiętajcie, że dla naszych pociech najważniejszy jest komfort a dla nas wyglad i funkcjonalność. Jaguarowi też nie można nic zarzucić, oprócz:
-większa waga o 2 kilo od Merlina,
-mniejsza przestrzeń w gondoli oraz w spacerówce.
Te dwie rzeczy moim skromnym zdaniem zdyskwalifikowały Jaguara. Merlin jest obszerniejszy i wygodniejszy.

Jeszcze go nie kupiłem ale tyle co już przeczytałem o nim i o innych wózkach, robi zniego mojego faworyta NR1 ;)
 
No wlasnie to dla mnie tez bylo wazne, szerokosc gondolki i te nieszczesne kilogramy, dla mnie to bardzo wiele +2 bo jestem chudziutka i mieszkam na 3 pietro a w ciagu dnia nie bedzie nikogo do pomocy w wynoszeniu wozka na gore.
 
A tak a propos kompletu to dokupuje napewno fotelik Hauck. Mam nadzieje ze ma rownie dobra opinie jak wozek :D
 
wiem,że każdy zwraca uwagę na coś innego, ale dla mnie regulowany podnóżek = komfort dziecka, mam juz córeczkę 2-letnią i nie wyobrażam sobie zeby spała w wózeczku z dyndającymi nóżkami. A te 2kg......myślę że jak wózek waży 15kg + dziecko to ja przynajmniej i tak go sama nie wniosę do domu ;)
 
Witam Serdecznie.
Bardzo proszę napiszcie mi coś o tych wózeczkach, plusy i minusy.Bardzo mi się podobają oba i nie wiem jeszcze czy się zdecydować.
Jak się prowadzą?Jak skręcają?Czy są dobrze wyważone, jak sprawują sie resory?
 
reklama
A ktory kolorek wybralyscie ? Ja oszalalam na punkcie Jaguara kolor Lime , kurcze korci mnie zeby wlasnie ten kupic, strasznie sie rzuca w oczy a ja wole sie nie wybijac z takim wypasionym wozkiem no ale jest piekny ...
 
Do góry