reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg 40, po tygodniu 180

Moge dopiero zrobic w poniedziałek. Niestety tutaj sa inne realia niz w Polsce.
Nie mam zadnego plamienia.
Co jesli ciaza pozamaciczna? Co wtedy?
Dziekuje
Jeśli to pozamaciczna, to już grubsza kwestia :(
Pamiętaj, że jakbyś miała mocny ból brzucha lub mdlala, to od razu jedz na sor.

Ale tak jak mówią dziewczyny - sprawdź wcześniej przyrost bety, może być w poniedziałek.
Jeśli będzie blisko 0, to znaczy, że poronienie.
Jeśli będzie blisko 180, a co gorsza będzie rosła, to raczej cp. Wtedy jak najszybciej do lekarza.
Nie wiem jakie poza Polską jest postępowanie, ale wtedy raczej bez szpitala się nie obejdzie.
 
reklama
Nie no, niekoniecznie jak rośnie, to od razu cp. Czasami trochę rosnie, a potem zacznie spadać. Tylko trzeba się pilnować.

Oznacz sobie przy okazji progesteron. I serio, zrob tą bete wczesniej niż za tydzien
 
Nie no, niekoniecznie jak rośnie, to od razu cp. Czasami trochę rosnie, a potem zacznie spadać. Tylko trzeba się pilnować.

Oznacz sobie przy okazji progesteron. I serio, zrob tą bete wczesniej niż za tydzien
Dzieki za pocieszenie 🙏
Bardzo sie wystraszylam tej cp. Juz jestem umowiona na poniedzilek na HCG, wczesniej sie nie da 😢
Progesteron mam dobry 114 nmol/L
Lekarz, zalecil czekac do ponownego zbadania hcg. Nie mam na razie wiekszych boli, czasami cos mnie zakuje, ale zaraz przechodzi.
 
Dzieki za pocieszenie 🙏
Bardzo sie wystraszylam tej cp. Juz jestem umowiona na poniedzilek na HCG, wczesniej sie nie da 😢
Progesteron mam dobry 114 nmol/L
Lekarz, zalecil czekac do ponownego zbadania hcg. Nie mam na razie wiekszych boli, czasami cos mnie zakuje, ale zaraz przechodzi.
Do poniedziałku na spokojnie :)
Jakby coś Cie bolalo to do szpitala.
 
Bylam w szpitalu w piatek, na usg nic nie wyszlo, nie mam bóli.
Hcg nadal rosnie w złówim tempie.
W środe bylo 180, w piatek 245. Dzisiaj znowu pobrali mi krew.
Czyli wychodzi bardziej, że cp.
co w takim wypadku? Trzeba czekać?
 
Ostatnia edycja:
Bylam w szpitalu w piatek, na usg nic nie wyszlo, nie mam bóli.
Hcg nadal rosnie w złówim tempie.
W środe bylo 180, w piatek 245. Dzisiaj znowu pobrali mi krew.
Czyli wychodzi bardziej, że cp.
co w takim wypadku? Trzeba czekać?
Czekać na potwierdzenie, że to cp ( czyli zobaczą na usg, że coś jest no w jajowodzie).
U nas wtedy dają w szpitalu lek, który ma to wszystko oczyścić ( ten lek to taka mini dawka chemii i nie można po nim przez pół roku planować maluszka :/).
 
Czekać na potwierdzenie, że to cp ( czyli zobaczą na usg, że coś jest no w jajowodzie).
U nas wtedy dają w szpitalu lek, który ma to wszystko oczyścić ( ten lek to taka mini dawka chemii i nie można po nim przez pół roku planować maluszka :/).
Dzieki, wykończyć sie można nerwowo.
 
Bylam w szpitalu w piatek, na usg nic nie wyszlo, nie mam bóli.
Hcg nadal rosnie w złówim tempie.
W środe bylo 180, w piatek 245. Dzisiaj znowu pobrali mi krew.
Czyli wychodzi bardziej, że cp.
co w takim wypadku? Trzeba czekać?
Nie, nie wychodzi.
Bo pęcherzyk na USG widać dopiero przy becie powyżej 1000.
NIc nie jest przesądzone. Kontroluj betę.
 
reklama
Do góry