reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg 40, po tygodniu 180

reklama
Niestety na skanie widoczna jest ciaza pozamaciczna. Przyjeli mnie na oddział. Czekam na wyniki krwi. Najpierw powiedzieli, ze operacja bylaby lepsza opcja, usunac jajowod. Pozniej kolejny lekarz przyszedl i powiedzial, ze lepiej lekarstwo. Nie mam pojecia co lepsze. Mialam operacje na endometrioze w marcu, 4stopien. Boje sie, ze jak teraz nie usuna tego jajowodu to bede miala powtorke z cp. z drugiej strony strasznie przeszlam ta operacje w marcu.
Masz moze takie doswiadczenia?
 
Niestety na skanie widoczna jest ciaza pozamaciczna. Przyjeli mnie na oddział. Czekam na wyniki krwi. Najpierw powiedzieli, ze operacja bylaby lepsza opcja, usunac jajowod. Pozniej kolejny lekarz przyszedl i powiedzial, ze lepiej lekarstwo. Nie mam pojecia co lepsze. Mialam operacje na endometrioze w marcu, 4stopien. Boje sie, ze jak teraz nie usuna tego jajowodu to bede miala powtorke z cp. z drugiej strony strasznie przeszlam ta operacje w marcu.
Masz moze takie doswiadczenia?
Ja miałam metotrexat, czyli bez operacji.

Operacja to zawsze jednak operacja, coś poważnego dla organizmu. Aczkolwiek ten lek to chemia, moja znajoma miała po nim niefajne skutki uboczne.

Ja później chodziłam na monitoring i celowałam w owu z drugiej strony. Wiadomo, jajeczko z prawej może Tez przejac lewy jajowod, ale liczylam, że źródło pecha już wyczerpane :)
 
Ja miałam metotrexat, czyli bez operacji.

Operacja to zawsze jednak operacja, coś poważnego dla organizmu. Aczkolwiek ten lek to chemia, moja znajoma miała po nim niefajne skutki uboczne.

Ja później chodziłam na monitoring i celowałam w owu z drugiej strony. Wiadomo, jajeczko z prawej może Tez przejac lewy jajowod, ale liczylam, że źródło pecha już wyczerpane :)
Ja miałam metotrexat, czyli bez operacji.

Operacja to zawsze jednak operacja, coś poważnego dla organizmu. Aczkolwiek ten lek to chemia, moja znajoma miała po nim niefajne skutki uboczne.

Ja później chodziłam na monitoring i celowałam w owu z drugiej strony. Wiadomo, jajeczko z prawej może Tez przejac lewy jajowod, ale liczylam, że źródło pecha już wyczerpane :)
Tak, dokladnie. A szczególnie, ze po poprzedniej operacji bylo ze mna bardzo zle.
Dzieki wielkie za podzielenie sie.
Dobra mysl z tym celeowaniem z ktorej strony owulacja 😌
I co udalo Ci z dzidziusiem? Ja juz mam 38 lat 😎
 
Tak, dokladnie. A szczególnie, ze po poprzedniej operacji bylo ze mna bardzo zle.
Dzieki wielkie za podzielenie sie.
Dobra mysl z tym celeowaniem z ktorej strony owulacja 😌
I co udalo Ci z dzidziusiem? Ja juz mam 38 lat 😎
Udało :)
Syn właśnie skończył 1.5 h darcie się i śpi w łóżeczku obok :)

Aczkolwiek kosztowało to sporo czasu i kasy, bo co miesiąc monitoring u ginekologa.
 
reklama
Do góry