reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg powtórzyć badanie czy nie

reklama
Robiłam tydzień temu bete wyszla mi prawie 14 w piątek dostałam okres czy powtórzyć badanie jest szansa na ciążę

zrobić Ci nie zaszkodzi.
są dwie opcje w takim razie - albo beta urosła a plamienia mogą się zdarzac w terminie miesiączki, choć Ty mówisz o okresie więc mniemam że to nie plamienie a krwawienie..

albo druga - beta spadła bo krwawienie oznaczało ciąże biochemiczną
 
A może to plamienie związane z zagnieżdzeniem zarodka? Niektóre kobiety sądzą, że mają okres mimo ciąży. Powtórz badanie skoro wcześniej wyszło 14.
Skoro beta wynosiła 14 to zagnieżdżenie miało juz miejsce wcześniej i nie jest to związane z tym. Jeżeli masz krwawienie jak na miesiączkę to może to oznaczać, że ciąża się nie utrzymała. Dla spokoju ducha możesz powtórzyć i sprawdzić czy hormon spadł.
 
Zrobilam dziś druga bete zobaczymy okres to może nie był chociaż w terminie bardziej jeden dzień krwawienia a 2 dni plamienie brunatne ciekawe jak to rozumieć przeciez pierwsza beta wyszła ponad 13
 
Zrobilam dziś druga bete zobaczymy okres to może nie był chociaż w terminie bardziej jeden dzień krwawienia a 2 dni plamienie brunatne ciekawe jak to rozumieć przeciez pierwsza beta wyszła ponad 13

dobrze, będziesz miała czarno na białym.

pytasz jak to zrozumieć bo przecież 1 beta wyszła 13. słonko ja juz ci o tym napisałam. wystarczy przeczytać. 13 to jest wynik graniczny, bardzo malutki. miałam 16,85 w kwietniu i na izbie mi powiedzieli albo się przyjmie albo nie. taki wynik przy krwawieniu według mnie nie urośnie, tylko spadnie.
ciąża biochemiczna, wczesne poronienie, ot co. czekam na wyniki.
 
Do góry