reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HCG

patpat

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2016
Postów
33
Hej dziewczyny,

wczoraj pisałam odnośnie wysokości HCG (mój post zniknął niestety..)
Pisałam, że ostatnia miesiączka 27.05 i HCG 227,10 z poniedziałku (25.06)
3 z Was doradziły, żeby zrobić kolejne, także dzisiejsze wyniki pokazują 654,7
Rozumiem, że wszystko okej, nie jest to za dużo jak na 48h?
 
reklama
Jejku jeszcze narzekasz ze za duzo?:D Wynik super właśnie beta ma na poczatku duzo rosnac :D Nie moze spadac albo miec malych przyrostow. Jak zrobisz bete za np kilka dni to wynik bedzie gdzies ponad 10 tysięcy .
Ja robilam kazda w odstępie 4 dniowym.
358, 1008, i prawie 12 tys:D Lekarz sie smial ze moze bliźniaki jak tak pięknie rosnie hehe
.
Ona rośnie duzo do któregoś tyg pozniej spada ale sie utrzymuje. Przy zasniadzie moze strasznie dużo rosnac ale to wyniki poza widelkami i nie zdarza sie czesto takze wiesz tylko cie cieszyć .Pecherzyk widac przy becie ok 1.000 a bobasa 10.000 czyli za tydzien juz powinnas zobaczyć serduszko i zarodka:)
 
Do góry