reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hehe

reklama
Zamiast obrażać się na cały świat spróbuj zrozumieć. On -jeśli chciał dziecka- to na pewno to przeżywa po swojemu... Jego rodzice też mają trudno bo stało się (coś strasznego), ale pewnie nie wiedzą co i jak powiedzieć. Dziś są jego urodziny, a więc wyjątkowy dzień może warto mu zrobić prezent i się nie gniewać. Jak przestaniesz chorować możecie zróbić drugą imprezkę razem :-). A teraz odpoczynek i dobra książka, albo film :-D.
 
Po poronieniu naszego dziecka jego rodzice mieli w dupie to. Jego tez nic nie pytali dłuża historia. Dziś obchodzi swoje urodziny, ja mam ospę wiec nie mogę wychodzić nigdzie. Ma być grill u jego rodziców i przywiózł mi pranie i pyta się jeszcze głupio czy mogę wychodzić z domu, ze moglibyśmy jechać razem. Mówię ze nie bo jestem chora a on ze jedzie posiedziec chwile bo babcia tez czeka na niego. A ja czekam jak idiotka do 19 i zostawił mi tylko pranie i pojechał tam. A tez bym chciała spędzić jego urodziny i GOWNO.
Niech się dziś pobawi w spokoju. Jesteście młodymi ludźmi (to widać po sposobie pisania :) ). Rozumiem, że poronienie nie wydrzyło się dzisiaj, ale zdaję sobie sprawę, że jest to dla Ciebie trudne.. Skoro jedzie do rodziców to może nie jest już tak źle, może się z nimi pogodził. Chyba bardziej Cię denerwuje, że jedzie do rodziców niż, że bez Ciebie.
 
...trochę nie rozumiem z czym masz problem?
O ile ból po stracie dziecka jest oczywisty i całkowicie zrozumiały, to cała reszta jest dziwna.
Nie chcesz mu prać- nie pierz. Nie bedzie miał co włożyć na tyłek to sobie włoży do automatu i już. Nie masz obowiazku mu chyba prać czy macie jakiś napisane pakty, i umowy?
Jesteś chora. Ok w porzadku ale skoro impreza dogadana byla wcześniej dlaczego ma nie jechać? Tylko dlatego, że Ty jesteś chora, dlatego, że przyniósł ci swoje brudy, idzie się bawić czy dlatego, że jedzie do swojej rodziny?

Mam wrażenie, że sama nie wiesz dokładnie w czym tkwi problem....

Zdrowka!
 
Wiesz pewnie jak by pytali, to byś była wściekła , że za dużo chcą wiedzieć. Ludzie zazwyczaj nie wiedzą co powiedzieć w takiej sytuacji, bo jest bardzo trudna. Gorzej jak paplają bez sensu teksty w stylu jesteś młoda itd.
Nie licz na to, że odetniesz go od rodziny, bo co jak co, Ale to są rodzice i ciężko podjąć takie kroki.
Czyli nie mieszkacie razem, że przywiózł Ci brudy? Jeśli tak, to sorry, Ale ogarnij się :) tzn. On powinien. Niech sam zajmie się swoim praniem.
 
Skoro wyprowadził się z domu rodziców i mieszka (z tego co piszesz tak wnioskuje ale mogę się mylić) u Ciebie albo razem z Tobą to jakim cudem macie mame w pokoju obok, że Ci mowi takie rzeczy? Trochę zakrecone...
Jeśli uprawiacie seks głośno w ich domu .. .to wybacz uważam, że otwarcie Ci/Wam coś sugerują.

Ps. Może faktycznie trzeba zaczać żyć?

Ja już za stara jestem na takie akcje jednak....
 
Związek to kompromisy. To też ustępowanie jednemu kosztem swojego widzi mi się czasem. Poza tym powiedziałaś MU że chciałaś by został, że Ci smutno samej. Że może chwile tam chwile z Tobą? Czy on miał się wszystkiego domyślić?
 
A czemu chcesz usunąć?
Widzę, że edytujesz posty...

Nie wiem czy da się usunać. Do moderatora napisz
 
reklama
Po poronieniu naszego dziecka jego rodzice mieli w dupie to. Jego tez nic nie pytali dłuża historia. Dziś obchodzi swoje urodziny, ja mam ospę wiec nie mogę wychodzić nigdzie. Ma być grill u jego rodziców i przywiózł mi pranie i pyta się jeszcze głupio czy mogę wychodzić z domu, ze moglibyśmy jechać razem. Mówię ze nie bo jestem chora a on ze jedzie posiedziec chwile bo babcia tez czeka na niego. A ja czekam jak idiotka do 19 i zostawił mi tylko pranie i pojechał tam. A tez bym chciała spędzić jego urodziny i GOWNO. Da się usunąć ten wątek?
Najpierw trzeba się chwilę zastanowić zanim się coś napisze w internecie twój post cały czas jest niestety- mimo, że próbujesz usunąć... Proponuję żebyś napisałam do moderatora, aby usunął cały twój wątek :)- podobnie jak mamunia86.
 
reklama
Do góry