reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej, co myślicie?

reklama
Kup z innej firmy. Te co Ty masz te wychodziły mi negatywne, a z apteki pozytywne :)
 

Załączniki

  • 2b1e2d10-5f35-427f-af36-9a9162f29cf3.jpeg
    2b1e2d10-5f35-427f-af36-9a9162f29cf3.jpeg
    28,8 KB · Wyświetleń: 171
Raczej nieee ☹️ Ja miałam wiele razy jasną drugą i to nigdy nie była ciąża. Teraz jak jestem w ciąży to drugą miałam praktycznie taką samą mocno czerwoną co pierwsza.
 
Raczej nieee ☹️ Ja miałam wiele razy jasną drugą i to nigdy nie była ciąża. Teraz jak jestem w ciąży to drugą miałam praktycznie taką samą mocno czerwoną co pierwsza.
Każda blada kreska zabarwiona na różowo będzie oznaczać ciążę. Możliwe, że te Twoje były po prostu kreskami testowymi, albo trafiłaś na wadliwe testy.
Ja bym powtórzyła innym testem bo te pinki słabo się wybarwiają.
 
Każda blada kreska zabarwiona na różowo będzie oznaczać ciążę. Możliwe, że te Twoje były po prostu kreskami testowymi, albo trafiłaś na wadliwe testy.
Ja bym powtórzyła innym testem bo te pinki słabo się wybarwiają.
Widocznie nie każda, bo ja wtedy nie byłam w ciąży i dostawałam po kilku dniach normalny okres. Wątpie, że wtedy każdy zrobiony test był wadliwy a ten teraz odkąd jestem w ciąży jako jedyny nie. Tu nie miałam wątpliwosci, ze sie spodziewam dziecka. Nie mniej jednak życzę autorce by była to ciąża :) oczywiscie nie wszystkie kreski muszą byc tak widoczne jak u mnie.
 

Załączniki

  • 69E6F7A3-4AC2-4E23-B424-E6C1832E3AE0.jpeg
    69E6F7A3-4AC2-4E23-B424-E6C1832E3AE0.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 92
reklama
Widocznie nie każda, bo ja wtedy nie byłam w ciąży i dostawałam po kilku dniach normalny okres. Wątpie, że wtedy każdy zrobiony test był wadliwy a ten teraz odkąd jestem w ciąży jako jedyny nie. Tu nie miałam wątpliwosci, ze sie spodziewam dziecka. Nie mniej jednak życzę autorce by była to ciąża :) oczywiscie nie wszystkie kreski muszą byc tak widoczne jak u mnie.
Widocznie nie każda, bo ja wtedy nie byłam w ciąży i dostawałam po kilku dniach normalny okres. Wątpie, że wtedy każdy zrobiony test był wadliwy a ten teraz odkąd jestem w ciąży jako jedyny nie. Tu nie miałam wątpliwosci, ze sie spodziewam dziecka. Nie mniej jednak życzę autorce by była to ciąża :) oczywiscie nie wszystkie kreski muszą byc tak widoczne jak u mnie.
A sprawdzałaś betę przy bladych kreskach?
 
Do góry