reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem.

@Onaija Ale mówisz o tym w buteleczkach? Problem jest taki, że przy wcześniakach ono bardzo mało wydajne kosztowo jest. Bo jak już otworzysz, to masz krótki czas przydatności. A mój np. na jedno karmienie jadł po 10-20ml, więc połowa butelki szła do zlewu. Ja takich używałam awaryjnie i w przypadku wyjazdów.
 
reklama
@Onaija Ale mówisz o tym w buteleczkach? Problem jest taki, że przy wcześniakach ono bardzo mało wydajne kosztowo jest. Bo jak już otworzysz, to masz krótki czas przydatności. A mój np. na jedno karmienie jadł po 10-20ml, więc połowa butelki szła do zlewu. Ja takich używałam awaryjnie i w przypadku wyjazdów.
Nie w kartonach jest a tych w buteleczkach nie oplaca sie kupować.
 
Jako, że też mam wcześniaczka 35tc (właśnie mijają mu 2 tygodnie), od samego początku był karmiony w szpitalu Bebilon Profutura. do tej pory dokarmiam go tą mieszanką, gdy nie uda mi się ściągnąć pożądanej ilości mleka :)
 
Też mam wcześniaka z 35tc. Daję mu swoje mleko plus Bebilon nenatal premium. To jest mleko dla wcześniaków i mały pił je już w szpitalu Małemu smakuje i nie mamy problemów z brzuszkiem. Jest dostępne w aptekach. już rozrobione w buteleczkach albo w proszku w małych puszkach.
 
Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem.
Nasza mala urodzila sie w 34 tyg. I dostawala melko dla wczesniakow do 3 miesiaca zycia. W uk jest to cow&gate nutriprem. Czyli bebiko. Chodzilam con2 tyg do. Lekarza po recepte. Jest to mleko o wiekszej kalorycznosi.
 
Do góry