reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Hej dziewczyny. Jeszcze nie wiem czy zaliczam się do waszego grona.

Sylwia maybe baby

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Miesiączka spóźnia mi się już 5dni ale test ciążowy wyszedł negatywny być może dlatego że zrobiony późnym wieczorem. Moja miesiączka jest bardzo regularna dlatego zapaliło mi się w głowie światełko że może to ciąża. Mam objawy takie jak senność (zawsze byłam wulkanem energii) mdłości, mówienie w brzuchu takie jakby delikatne skurcze, miałam 2 dni delikatnego plamienia. Wiem że byłby to 3tydzien początek 3 tygodnia. Nie staraliśmy się specjalnie z partnerem o dziecko ale oboje byśmy się cieszyli. Jak myślicie kiedy powtórzyć test? Nigdy wcześniej nie miałam podejrzenia ciąży z mojej strony a ostatnio nawet mój partner zaczął się zastanawiać. Jak myślicie?

reklama
Rozwiązania
0
Hej, myślę że powinnaś powtórzyć test, ale z porannego moczu 😊. Ja bym o obstawiała że to raczej ciąża. Najprawdopodobniej miałaś do czynienia z krwawieniem implantacyjnym. Jeśli po krwawieniu pojawiły się mdłości, tkliwość piersi oraz ogólne poczucie zmęczenia ( też tak miałam totalnie bez sił tylko bym spała 😁).

Sylwia maybe baby

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej, myślę że powinnaś powtórzyć test, ale z porannego moczu 😊. Ja bym o obstawiała że to raczej ciąża. Najprawdopodobniej miałaś do czynienia z krwawieniem implantacyjnym. Jeśli po krwawieniu pojawiły się mdłości, tkliwość piersi oraz ogólne poczucie zmęczenia ( też tak miałam totalnie bez sił tylko bym spała 😁).
Właśnie też tak myślę czytałam o tym dzisiaj i pomyślałam że te plamienia mogło być krwawienie implantacyjnym. Tylko doastalam radę żeby zrobić test za tydzień dopiero a cierpliwość w takiej sytuacji chyba nie istnieje 😂

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Miesiączka spóźnia mi się już 5dni ale test ciążowy wyszedł negatywny być może dlatego że zrobiony późnym wieczorem. Moja miesiączka jest bardzo regularna dlatego zapaliło mi się w głowie światełko że może to ciąża. Mam objawy takie jak senność (zawsze byłam wulkanem energii) mdłości, mówienie w brzuchu takie jakby delikatne skurcze, miałam 2 dni delikatnego plamienia. Wiem że byłby to 3tydzien początek 3 tygodnia. Nie staraliśmy się specjalnie z partnerem o dziecko ale oboje byśmy się cieszyli. Jak myślicie kiedy powtórzyć test? Nigdy wcześniej nie miałam podejrzenia ciąży z mojej strony a ostatnio nawet mój partner zaczął się zastanawiać. Jak myślicie?
Tylko badanie z krwi beta hcg wyjaśni sytuację

Dozamnie88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Skoro @ spóźnia się 5 dni, to spokojnie możesz zrobić powtórny jutro rano z pierwszego moczu.

Oczywiście beta nie zaszkodzi, ale zanim otrzymasz wynik to może test coś wyjaśni ;)

Powodzenia! :)

reklama

Dozamnie88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czyli wstrzymać się z ginekologiem na razie?
Jeśli beta potwierdzi ciążę to warto poczekać do serduszka - tak jak pisałam, za 2 tygodnie powinno już być widoczne.

Jeśli pójdziesz teraz, a lekarz wykona USG to może być tak, że nawet pęcherzyka ciążowego nie znajdzie - tak bywa we wczesnej ciąży. :)

Piszesz, że ciąża nie była planowana, pamiętaj żeby brać kwas foliowy! :)

Mocno, mocno trzymam kciuki :)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry