reklama

hej ho jest tu kto?

Witam wszytskie szkockie mamusie. wpisujcie sie

1. honda

honda majowa mama 2009

witam i o zdrowie pytam? skad jestescie kochane,co u was?czas juz wracac do pracy, no na mnie czas,boli mnie serce,ale coz mozna zrobic?! a jak Wy ten problem rozwiazujecie?

2. lolita2512

lolita2512 Zaciekawiona BB

hej ja jestem no i też pracuję ale tylko pół etatu :-)

3. reklama
  4. Magdalenka1985

Magdalenka1985 Początkująca w BB

czesc dziewczyny...ja jeszcze nie jestem mamusia, zostane dopiero w styczniu...ale mam pytanko...moze bedziecie wiedzialy, jak juz by nie bylo jestescie mamami wiec bardziej doswiadczone w tej kwestii;-)chodzi o to, ze pracuje na housekeepingu, jestem blisko 5 miesiaca ciazy, co prawda dobrze sie czuje, nie odczuwam zadnego bolu podczas pracy, ale boje sie ze podczas noszenia duzych ilosci poscieli, recznikow, schylania sie, podnoszenia itd moze cos stac sie z moim malenstwem...wykonuje taka sama prace (taka sama ilosc pokoi i taki sam czas sprzatania pokoi) jak i przed zajsciem ciazy...po rozmowie z pracodawca jedynie co to nie odkurzam schodow...ze wzgledu na bezpieczenstwo dziecka chcialabym jednak juz przerwac prace... co musze zrobic?jakie papiery wymagane dla pracodawcy?czy bede miala placone? pracuje na godzine, juz ponad rok w tej samej pracy, umowa -sama niewiem jaka, ale chyba nie za bardzo zadowalajaca...jezeli orientujecie sie cos na ten temat, piszcie....dzieki;-)))

5. Lubisia

Lubisia Zaciekawiona BB

hej witam Was:*) i jak Wam sie podobaja szkockie realia????

6. radzia81

radzia81 Początkująca w BB

hej... jestem z Glasgow i zastanawiam sie czy ktos jest tu z okolicy? pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga www.ola-mola.blogspot.com

Poleć forum