reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Hej kobietki mam problem z włosami

monia--

Początkująca w BB
Miasto
Wrocław
Mam problem z przetłuszczającymi włosami.Próbowałam wszystkie szamponów,odżywek.Nie pomogło.Może jakieś naturalne sposoby pomogą.Co mi polecacie na te włosy?

reklama

aga6

Moderator
Członek załogi
Ja teraz w ciąży włosy mogłabym dwa razy dziennie myć więc Ci nie pomogę.. sama szukam rozwiązania jakiegoś.

Hej mam pytanie a nóż któraś z Was miala takie objawy. Oczywiscie chodzi o skore glowy ale okropnie siedząca. Jestem w 25 tyg ciazy i swedzenie nasililo sie a ogolnie dokucza od 7 tyg ciazy. Zmienialam szampony, wcieralam olej kokosowy i nic. Jestem na etapie ze mam juz lekkie rany na glowie.. Nie wiem czy mam isc do dermatologa. Moj lekarz prowadzacy mowi ze nie spotkal sie z takim objawem w ciazy. A w internecie rowniez nikt nie poruszal takiego problemu. A i dodam ze skora jest bardziej sucha. No i wlosy mam bardziej gęste ale suche.. A moze powinnam użyć szamponu dla alergikow? Mhm..

aga6

Moderator
Członek załogi
Mnie nieco swędzi głowa ale po nawilżeniu olejkiem czy odżywką przechodzi..
Moze lepiej skontaktuj sie z dermatologiem.

witch84

Fanka BB :)
Lili Jeśli nie próbowałaś, to spróbuj szamponu z Ziaja Med, Kuracja Przeciwświądowa, Szampon łagodzący. Dostępny w aptekach, koszt ok 8-9zł. U mnie się sprawdził, choć w internecie ma też sporo negatywnych opinii.

super_mysz17

Fanka BB :)
Miasto
Namysłów
Na przetłuszczające nie poradzę ci nic, sama mam z tym ogromny problem i wiecznie z tym walczyłam. Nie pomogły mi nawet szampony lecznicze z apteki, taki już mój los. Ale może u Ciebie bedzie to związane z łupieżem? Bo zazwyczaj przetłuszczanie idzie z nim w parze.

Lili co do świądu to mnie strasznie swędziała skóra głowy jak miałam łupież. Zaczęłam używać zwykłego head'n'shoulders i mi pomogło. Ale jeśli tobie nic nie pomaga to radzę udać się do dermatologa.

Na przetłuszczające nie poradzę ci nic, sama mam z tym ogromny problem i wiecznie z tym walczyłam. Nie pomogły mi nawet szampony lecznicze z apteki, taki już mój los. Ale może u Ciebie bedzie to związane z łupieżem? Bo zazwyczaj przetłuszczanie idzie z nim w parze.

Lili co do świądu to mnie strasznie swędziała skóra głowy jak miałam łupież. Zaczęłam używać zwykłego head'n'shoulders i mi pomogło. Ale jeśli tobie nic nie pomaga to radzę udać się do dermatologa.

Sprobuje jeszcze z szamponem typowo na łupież a jak nie pomoze to pojde do dermatologa. Dziekuje za pomoc :)

reklama
Do góry