reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej Olsztyn :)

reklama
Tak czy siak Olsztyn więc nie daleko :) CC miałam ustalone z góry ponieważ pół roku przed zajściem w ciążę miałam operacje na macicy i nie mogłabym rodzic SN. Też bardzo chciałam KP ale niestety przez te baby chyba mi się zatrzymała laktacja całkiem :( Tak byly przytyki że co ze mnie za matka jak KP nie mogę i jak chce wychować dziecko itp :( przyciskał mi na chama córkę do piersi choć widziały że ma problem z chwyceniem sutka. Darła się w nieboglosy a one mi ją do ciskały do piersi tak mocno że myślałam że ją uduszą :(

Matko, to brzmi jak jakiś horror. Na prawdę. Jak Ty to przeżyłaś, na prawdę Ci współczuję. Zamiast pomóc w tym karmieniu to tylko zestresowały Cię, nic dziwnego , że nie mogłaś kp. Ja też się boję czegoś takiego. Jak by tak byli nastawieni w Miejskim na KP to by matek nie stresowały.. Słyszałam, że szpital Malarkiewicz jest ok, ale wyczytałam w necie, że jak są jakieś komplikacje to przewożą do szpitala wojewódzkiego. Boję się czegoś takiego. W razie czego chcę być w jednym miejscu a nie będą przewozić mnie po całym Olsztynie. Ja na prawdę jestem zielona w tym wszystkim. Nie wiem czego się spodziewać. Moja znajoma miała CC w Szpitalu Malarkiewicz i bardzo chwali, mówi że wszystko było dobrze, ale nie wiem jak to jest z porodem naturalnym, bo tak bym chciała rodzić jeśli oczywiście będę mogła.
 
Justynko a kto jest Twoim lekarzem prowadzącym? Do jakiego szpitala podlega? W wojewódzkim miałam operacje i wspominam dobrze opiekę nie wiem jak z porodami u nich ale koleżanka rodziła w listopadzie i chwaliła.
 
A to jest tak , że jak mam prowadzącego lekarza to muszę rodzić tam gdzie on podlega czy mogę sobie wybrać szpital? Pewnie też w grę wchodzi to czy będą miejsca w danym szpitalu..Czy może można się jakoś wcześniej zapisać na poród? 😅 Wiem, ze to pewnie banalne pytania, ale jak się jest w ciąży pierwszy raz i za bardzo nie ma w swoim otoczeniu osób , które mają jakieś doświadczenia to się człowiek gubi w tym wszystkim 🙂 moja lekarz prowadząca jest cudowna, nie zamieniłabym jej na żadną inną, ale jak ją zapytam to pewnie swój szpital poleci, a ja bym chciała wybrać tak jak mi podpasuje najbardziej, no chyba, ze za bardzo wlaśnie nie mogę wybierać.
 
Spokojnie normalne pytania ja niedawno też nic nie wiedziałam ;) ogólnie to możesz sama wybrać szpital tak tylko pytam kto Cię prowadzi bo tak jak piszesz zapewne poleci Ci swój. Mój lekarz był z miejskiego i tam mi proponował obiecując że będzie przy CC. Ja chciałam w Wojewódzkim ale poszłam za lekarzem i żałuję bo przy CC nie było go. Po porodzie tylko raz do mnie zajrzał :/ Na CC dostałam termin ustalony przeze mnie i przez lekarza wcześniej, poszłam do szpitala powiadomić o moim porodzie to kazali stawić się dzień wcześniej że wszystkimi wynikami i rzeczami. Nie wiem jak to wygląda przy porodzie SN ale chyba wtedy zależy od boli i skurczy wtedy dopiero jedziesz do wybranego szpitala a wcześniej tylko deklarujesz gdzie byś chciała. Zapytaj lepiej swojego lekarza na pewno Ci powie :)
 
No właśnie takie są realia, ja jestem u Malarkiewicz i jak Ona by była przy porodzie byłoby idealnie, ale wiadomo , że różnie może być. Też mi ten wojewódzki jakoś najbardziej pasuje. Muszę faktycznie jej zapytać. A potem jeszcze będę decydować. Jeszcze jest czas w sumie 😉
 
reklama
Do góry