reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej :)

Dołączył(a)
17 Styczeń 2019
Postów
7
Hej dziewczyny :) pisze tu po raz drugi.. Tak jak wcześniej wspominałam staramy o dzidziusia od stycznia. :) teraz do miesiączki zostały mi 2 dni.. Zrobiłam test ale negatywny, być może wcześnie nie dawały mu spokoju moje "objawy" od paru dni mam uczucie.. Tak, jakbym miała zaraz zwymiotowac ale coś się blokuje,ból jajnikow.. Raz prawego, raz lewego a czasem całe podbrzusze tylko to jest inny ból jak na miesiączkę. :( od wczoraj wieczora boli mnie dolna część pleców. Ból da się wytrzymać ale daje o sobie pamiętać :) piersi są okej, ani bolesne ani nic. Proszę o rady.. Może któraś tak miała i okazało się, że jest w ciąży? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Byłam u ginekologa bo okresu jak nie było tak, nie ma. Spoznia się dopiero 3 dzień.. Dostałam jedynie luteine nie miałam żadnych badań nic :( a test wychodzi negatywny..
Twoje objawy mogą wskazywać zarówno na ciąże jak i miesiączkę. Poza tym jeżeli kobieta bardzo chce zajść w ciążę to wiele z objawów może sobie uroić. Poczekaj jeszcze kilka dni i jak okres sie nie pojawi to zrób badanie bety.
 
Wiadomo nic na siłę, nie myślę praktycznie o tym. Tylko czym bliżej miesiączki to trochę zastanawiam nad tym, bo przed miesiączka nie bolały mnie nigdy plecy :) pozdrawiam i dziękuję
 
Ja robiłam teraz test 4 dni przed okresem i już miałam jasną kreskę ale różnie to bywa z tymi testami. Natomiast pół roku staraliśmy się o drugiego dzidziusia i bardzo często przed okresem miałam takie przed ciążowe objawy ;) A w miesiącu w którym zaszłam nie zauważyłam nic. Tylko ja już wiedziałam, że jestem pewnie w ciąży i zdziwiłam się dlaczego nie czuje nic jak w pierwszej ciąży. Życzę powodzenia;-) ;)
 
Nie nakrecaj sie ,moze poczekaj nawet kilka dni po terminie miesiaczki i jak nie bedzie to wtedy zrob test zeby nie potrzebnie sie nie rozczarowac . Czasami w terminie miesiaczki tez moze wyjsc zly wynik, odpusc w glowie ;) to pomaga,powodzenia!
 
reklama
Nie, nie robiłam. Nie mam bladego pojęcia o tym. Prowadzę dziennik miesiączkowy o tam jest opisane kiedy są dni płodne.
To zainwestuj w te testy, polecam każdy cykl jest inny. Nie ma tak, że 14 dni po @ masz owulacje. Dzienniczek możesz sobie prowadzić, w następnym cyklu obserwuj śluz po @ i rób test owulacyjny. Jak o syna się starałam owulacje miałam 2 dni po @ czyli 9 dc i się udało :)
 
reklama
Nie, nie robiłam. Nie mam bladego pojęcia o tym. Prowadzę dziennik miesiączkowy o tam jest opisane kiedy są dni płodne.
Żaden dziennik Ci tego nie powie bo to statystyka. A jak to w statystyce jednostki są różne. Kobiety są różne. U zdrowej kobiety występują objawy płodności i na ich podstawie można dokladnie stwierdzić dni płodne. Można też robic testy owulacyjne.
 
Do góry