reklama

hej:)

Zapraszam wszystkie mamy rodzące we wrześniu;)To moja 2 ciąża...w pierwszej także wymieniałam

1. Anita19

Anita19 Początkująca w BB

wczoraj sie dowiedzialam ze jestem w 5 tyg ciazy:) co za radosc:)

2. biedronka2223

biedronka2223 Zaciekawiona BB

Witam nowe dziewczyny;)Proponuję brać udział już tylko w jednej dyskusji;) bedzie łatwiej się czytało potem;) Ja dziś byłam na wizycie u gina. Z usg wychodzi 4/5 tydzień. Malutka kropeczka;) Dostałam skierowanie na badania i kolejna wizyta 17tego;)Pobolewa mnie brzuch ale lekarz nie kazał się martwić mimo że w pierwszej ciąży wszystko było ok do 19 tc.Troszke się może rozrusza rozmowa na tym forum;)Zapraszamy dziewczyny;)

3. reklama
  4. biedronka2223

Anita19 to Twoja pierwsza ciąża??Skąd w ogóle jesteście dziewczyny?

5. Anita19

biedronka2223
    tak to moja 1 ciaza...troszke sie martwie poniewz pobolewa mnie troszke brzuch ale to chyba normalne co? a z ciazy bardzo sie ciesze to niesamowita radosc.wizyte mam 18 juz zalozy mi karte ciazy bo teraz bylam ale widac tylko [echerzyk ciazowy powiedzial ze zarodek nastepnym razem powinno byc juz widac:) a u was w ktorym tyg bylo widac? jestem z okolic Plocka

6. biedronka2223

sama sie zastanawiam co ja napisałam wyżej...ciąża na mózg mi sie rzuciła chyba

7. biedronka2223

już zakumałam;))))Anita odpowiedziałaś mi na pytanie a to wyglądało jakbym ja to napisała...czytam co pierwsza ciąża?dalej mi sie zgadzalo bo mnie tez pobolewa brzuch...hihihih.... Nie martw się Anita mnie też pobolewa, miałam nawet lekkie plamienia co w 1 ciąży się nie miało miejsca. Mój gin powiedział , że mam się nie martwić, że 90% kobiet boli. Ja mam 2 wizyte 17tego...na poprzedniej też było widać tylko malutką kropeczkę. Dziwnie się pisze na tym forum...w poprzedniej ciąży siedziałam na kafeterii....

8. biedronka2223

już zakumałam;))))Anita odpowiedziałaś mi na pytanie a to wyglądało jakbym ja to napisała...czytam co pierwsza ciąża?dalej mi sie zgadzalo bo mnie tez pobolewa brzuch...hihihih.... Nie martw się Anita mnie też pobolewa, miałam nawet lekkie plamienia co w 1 ciąży się nie miało miejsca. Mój gin powiedział , że mam się nie martwić, że 90% kobiet boli. Ja mam 2 wizyte 17tego...na poprzedniej też było widać tylko malutką kropeczkę. Dziwnie się pisze na tym forum...w poprzedniej ciąży siedziałam na kafeterii....

9. siaczka

siaczka Początkująca w BB

Witajcie dziewczyny :) Dolaczam do was :) Jestem w 7 tygodniu ciazy :) buziaki!

10. reklama
  11. Anita19

no tak ja tobie odpowiedzialam:) mam nadzieje ze teraz 18 bedzie juz widac zarodek i bijace serducho:) a u cb kiedy bylo widac zarodek?

12. biedronka2223

pierwsza wizyte mialam w 4 tygodniu. tzn taki wiek wychodzil z usg. było juz widac kropeczke małą. Dziewczyny ja przeniosłam się na forum na kafeterii. tzn tu zagladam ale tam jakos lepiej rozkreciła sie rozmowa. Zapraszam was.jestem tam pod takim samym nikiem.

Poleć forum