reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hejka czy to krwiak czy ciaza blizniacza?

reklama
Hejka byłam dzisiaj na pierwszym usg aby potwierdzić ciąże, miesiączkę miałam 15 lutego, beta która robiłam 10 marca wynosiła 35,65 i wskazywało na 3/4 tydz. Dzisiaj na usg dowiedziałam się ze ciaza jest mniejsza niż od miesiączki, widać było ciałko żółte, przejechał tym usg i patrzy mówi ze blizniacza? Nie chyba nie to krwiak, dostałam dupka i mam zrobić betę i proga a następna wizyta 13 kwietnia. Czy to może być blizniacza? Czy to wg możliwe żeby ciaza była mniejsza? Denerwuje się odkad wróciłam od niego.. dodam zdjęcie z usg i bety poniżej.
Jeśli już jest widoczny pęcherzyk a ciąża wyszła z miesiączki 15 lutego to ona wcale nie wyglada na młodszą. Wiele kobiet na tym etapie nie ma widocznego pęcherzyka lub obraz jest właśnie jak u Ciebie.
 
Jeżeli chodzi o luty to miałam @ od 15.02 do 18.02 owulacja była 26 lutego bo czułam ból w jajniku jak co miesiąc. Wiec licząc od owulacji do 10 marca to jest 12 dni wiec by chodziło 2 tydz jakoś, strasznie to pokickane jest. Z rana idę na betę i proga zobaczę jakie wyniki będą chodź obawiam się najgorszego..
Jeżeli rzeczywiscie owulacja była tego 26 to ciąża nie jest młodsza a raczej powinna być starsza. To by akurat się zgadzało z tym,że beta wyszła już pozytywna 10 marca. Nic tutaj nie jest pokićkane. Z Om wychodzi teraz,że jesteś w 5+2 tc. A wiesz może jakie wymiary ma pęcherzyk?
 
Hejka byłam dzisiaj na pierwszym usg aby potwierdzić ciąże, miesiączkę miałam 15 lutego, beta która robiłam 10 marca wynosiła 35,65 i wskazywało na 3/4 tydz. Dzisiaj na usg dowiedziałam się ze ciaza jest mniejsza niż od miesiączki, widać było ciałko żółte, przejechał tym usg i patrzy mówi ze blizniacza? Nie chyba nie to krwiak, dostałam dupka i mam zrobić betę i proga a następna wizyta 13 kwietnia. Czy to może być blizniacza? Czy to wg możliwe żeby ciaza była mniejsza? Denerwuje się odkad wróciłam od niego.. dodam zdjęcie z usg i bety poniżej.
U mnie była podobna sytuacja. Dwa pęcherzyki w jednym bijące serduszko już a drugiego lekarz nie umiał określić. Nie wiedział czy krwiak czy dzidziuś. Za dwa tygodnie okazało się, ze krwiak. Na szczęście udało się urodzić zdrowe dziecko
 
Jeżeli rzeczywiscie owulacja była tego 26 to ciąża nie jest młodsza a raczej powinna być starsza. To by akurat się zgadzało z tym,że beta wyszła już pozytywna 10 marca. Nic tutaj nie jest pokićkane. Z Om wychodzi teraz,że jesteś w 5+2 tc. A wiesz może jakie wymiary ma pęcherzyk?
nie nie mówił ile nawet nie zmierzył
 
Odebrałam właśnie wyniki, gadałam z lekarzem powiedział ze progesteron mógłby być troszkę wyższy ale może to przez mniejsza ciąże i mam brać dupka.
 

Załączniki

  • IMG_0196.jpg
    IMG_0196.jpg
    210,9 KB · Wyświetleń: 137
Odebrałam właśnie wyniki, gadałam z lekarzem powiedział ze progesteron mógłby być troszkę wyższy ale może to przez mniejsza ciąże i mam brać dupka.
Progesteron jest ok moim zdaniem. Bierzesz Duphaston a on też nie wychodzi w tym badaniu,więc w rzeczywistości wynik może być większy.
 
reklama
Do góry