reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hejka czy to krwiak czy ciaza blizniacza?

Zadzwoniłam i wizytę mam na 30 marca. Nie mówiłam o ciąży, powiem jak będę na wizycie u niej. Żeby mi kolejnej cytologi nie brała. Bo wczoraj cytologię miałam pobierana
 
reklama
Hejooo byłam dzisiaj u ginekologa bo przyjął mnie wcześniej bo miał okienko, usg dużo się nie zmieniło identycznie wyglada jak to tutaj dodane - byłam na NFZ. On powiedział, ze mogą być bliźniaki lecz w tym drugim pęcherzyku nic nie widzi - moze być za wcześnie. I w sumie to tez może być krwiak.. i człowieku bądź tu mądry i pisz wiersze.. 🙈
 
Hejooo byłam dzisiaj u ginekologa bo przyjął mnie wcześniej bo miał okienko, usg dużo się nie zmieniło identycznie wyglada jak to tutaj dodane - byłam na NFZ. On powiedział, ze mogą być bliźniaki lecz w tym drugim pęcherzyku nic nie widzi - moze być za wcześnie. I w sumie to tez może być krwiak.. i człowieku bądź tu mądry i pisz wiersze.. [emoji85]
Masz badać betę?
 
Masz badać betę?
powiedział, ze beta jest taka jaka jest ciaza. Jak chce to mogę w poniedziałek powtórzyć, ale nie muszę. Najbardziej przeraża mnie fakt ze mogą być bliźniaki, w domu już mam 5 latka 🙈 w środę idę do niego na usg a 13 kwietnia już idę do mojego ginekologa prowadzącego.
 
powiedział, ze beta jest taka jaka jest ciaza. Jak chce to mogę w poniedziałek powtórzyć, ale nie muszę. Najbardziej przeraża mnie fakt ze mogą być bliźniaki, w domu już mam 5 latka 🙈 w środę idę do niego na usg a 13 kwietnia już idę do mojego ginekologa prowadzącego.
Będzie dobrze, a bliźnięta to podwójny cud i szczęście. Trzymam kciuki 😇
 
reklama
Dzisiejsze usg, chyba dwóch nie będzie i faktycznie ten drugi pęcherz to był krwiak
 

Załączniki

  • IMG_0267.jpg
    IMG_0267.jpg
    161 KB · Wyświetleń: 58
Do góry