reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Help me

Sylka88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Sierpień 2022
Postów
28
Czy ja sobie już wkręcam? ...
Okres powinnam dostać wczoraj ....
Teraz robiłam test , rano powtórzę...
Zobaczcie, czy jest blada druga kreska ?
:(
 

Załączniki

  • 20221220_211934.jpg
    20221220_211934.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 633
reklama
Jeden z rana jeden z teraz ... kreski podobne
Teraz Wam pomarudze i czekam na pocieszenie 😅... żarcik :/
Martwię się bo w zeszłym tyg moja mama trafiła do szpitala było źle i mialam ogrom stresu.
Dźwigałam świąteczne zakupy sama , bo chlop w pracy w delegacji ...w sobotę nioslam 7 kg w torbach , 4 kg kapuchy resztę mięsa....
Mało tego kilka dni temu mialam wigilię w pracy i wypilam 3 drinki ....:/
Staramy się już jakiś czas o bobasa i powiem szczerze, że teraz podeszłam do tego tak , że na bank się znowu nie uda ...liczyłam już kiedy mam owulacje w styczniu i lutym ...

Denerwuje się tym, że mogłam zaszkodzić ciazy stresem i % ,czy któraś z Was miała podobne stresy ???
 

Załączniki

  • 20221220_213325.jpg
    20221220_213325.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 222
Szkoda , że jeszcze na solarium nie poleciałam, bo przemknęło mi to przez myśl, żeby trochę brązowym dekoltem przy wigilijnym stole poświęcić u teściowej....
😂

Śmiech przez łzy...🤨
 
Kochana czy ta jasna kreska pojawiła się po odczekanym czasie czy po dużo, dużo dłuższym? Ja tak miałam najpierw test polezal i była taka kreska i ciąży nie było, kolejny miesiąc właśnie jasna kreseczka taka jak Twoja pojawiła się po czasie oczekiwania takim jak w instrukcji i ciąża jest, mam córeczkę. Powtórz z rana i sprawa się wyjasni a jak nie to znowu pojutrze i już powinna być mocna kreska
 
reklama
Do góry