reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Help me

reklama
Kochana czy ta jasna kreska pojawiła się po odczekanym czasie czy po dużo, dużo dłuższym? Ja tak miałam najpierw test polezal i była taka kreska i ciąży nie było, kolejny miesiąc właśnie jasna kreseczka taka jak Twoja pojawiła się po czasie oczekiwania takim jak w instrukcji i ciąża jest, mam córeczkę. Powtórz z rana i sprawa się wyjasni a jak nie to znowu pojutrze i już powinna być mocna kreska
Od razu były jasne
 
Jeszcze sobie przypomniałam, że wczoraj farbiwalam sobie wlosy .... mistrz 😏
Farbowanie włosów nie wpływa na ciążę.
Kapucha ani drink nie zaszkodzi haha tylko pamiętaj już dbaj o siebje i ani łyka alkoholu
No akurat drinki szkodzą 🤦‍♀️
Niby się mówi, że jak miało zaszkodzić to by ciąża się nie utrzymała, ale jednak takie drinki mogą mieć wpływ i trzeba o tym powiedzieć lekarzowi przy pierwszej wizycie.
 
Farbowanie włosów nie wpływa na ciążę.

No akurat drinki szkodzą 🤦‍♀️
Niby się mówi, że jak miało zaszkodzić to by ciąża się nie utrzymała, ale jednak takie drinki mogą mieć wpływ i trzeba o tym powiedzieć lekarzowi przy pierwszej wizycie.
Serio? I co lekarz ma zrobic z taką wiedzą? 3 drinki nie zaszkodzą, zwłaszcza,że wtedy autorka pytania w ciąży jeszcze nie była.

Wyluzuj. Zrób test z rana,ale inny.
 
Jak dla mnie też te testy są pozytywne. Powtórz z rana, a najlepiej badanie beta hcg - rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeśli wyjdzie, ze ciąża to umowilabym się do lekarza, ale za jakieś 2 tygodnie dopiero, bo teraz jest za wczesnie moim zdaniem.
 
Widzę drugą kreskę.
Powtórz test, albo oznacz betę, nie będzie wątpliwości.

A tym, co robiłaś, NIE ORAJ SIĘ!!!!!!
Pomyśl, ile kobiet dowiaduje się o ciąży baaaaardzo późno, bo ma nieregularne miesiączki.
Gdyby to, co wymieniłaś, miało aż taki wpływ na ciążę, to by się w ogóle dzieci nie rodziły - myślisz, że kobiety, które są w drugiej ciąży, nie noszą pierwszego dziecka na rękach?
A to często więcej, niż 7kg kapuchy i mięsa...
Naprawdę, odstaw internet, bo sama sobie dokładasz nerwów, a tych już wystarczy.
 
Jeden z rana jeden z teraz ... kreski podobne
Teraz Wam pomarudze i czekam na pocieszenie 😅... żarcik :/
Martwię się bo w zeszłym tyg moja mama trafiła do szpitala było źle i mialam ogrom stresu.
Dźwigałam świąteczne zakupy sama , bo chlop w pracy w delegacji ...w sobotę nioslam 7 kg w torbach , 4 kg kapuchy resztę mięsa....
Mało tego kilka dni temu mialam wigilię w pracy i wypilam 3 drinki ....:/
Staramy się już jakiś czas o bobasa i powiem szczerze, że teraz podeszłam do tego tak , że na bank się znowu nie uda ...liczyłam już kiedy mam owulacje w styczniu i lutym ...

Denerwuje się tym, że mogłam zaszkodzić ciazy stresem i % ,czy któraś z Was miała podobne stresy ???

To wygląda na pozytywny test, ale tak jak dziewczyny wyżej piszą zrób jeszcze jeden z rana. Tym stresem bym się nie przejmowała.
 
reklama
Do góry