reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Help me

Pojawiła się po około 2 minutach
Nic CI teraz nie wywrózymy :)
Idź na betę do labolatorum i powtórz najlepiej za 48 h :) Będziesz wiedziała, czy dobrze przyrasta, czy jednak coś nietak, skoro znowu bardzo blada kreska.
A czy takie same czujności testów?
Tak , test ten sam ...
Kupię dziś różne testy ...
 
reklama
Zrobiłam teraz test ... jest kreseczka ale tak samo blada jak we wtorek ....
Nie wiem co jest grane ... to już dziś 4ty dzuen spóźnienia okresu. Źle się bardzo czuje , gorzej jak w okres , cały czas brzuch mi dokucza i strasznie krzyż......
Dla mnie to nadal kreska fabryczna a nie ciążowa. Skurcze brzucha i ból krzyża nie wróżą dobrze nawet jeżeli jest ciąża. Po co robisz tyle testów skoro najlepiej byłoby po prostu iść na betę?
 
Zgadzam się z dziewczynami powyżej, beta rozwieje wszelkie wątpliwości, a test robiony z rozwodnionego moczu w ciągu dnia może mieć za małe stężenie hcg. Wyniki bety zazwyczaj są tego samego dnia wieczorem.
 
Zrobiłam dziś pierwsza betę, wyszła 345 ...🤔.... mam dziś wizytę u ginekologa , nie wiem czy to nie za wcześnie, żeby iść?
 
reklama
Zrobiłam dziś pierwsza betę, wyszła 345 ...🤔.... mam dziś wizytę u ginekologa , nie wiem czy to nie za wcześnie, żeby iść?
Gratulacje! Na ten moment zobaczysz jedynie pęcherzyk ciążowy i sprawdzisz czy jest dobrze umiejscowiony, lekarz wyznaczy kolejną wizytę pewnie w okolicy tygodnia 7, bo wtedy powinien być widoczny już zarodek i serduszko 😊
 
Do góry